gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Wywiad z twórcami JA2:Reloaded oraz JA:Online!
Autor Wiadomość
lukasamd 
Szeregowy


Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 17
Wysłany: Sob Lis 27, 2010 10:29 pm   Wywiad z twórcami JA2:Reloaded oraz JA:Online!

Już niebawem pojawi się kilka zupełnie nowych informacji o Jagged Alliance Online oraz Jagged Alliance Reloaded!
Wszystko za sprawą zupełnie nowego wywiadu, który udało nam się przeprowadzić z Elmarem Grunenbergiem, który jest kierownikiem rozwoju zajmującym się prowadzonymi przez bitComposer Games projektami. Znana jest nam data rozpoczęcia beta testów JA Online, oraz to, czy w Reloaded pojawi się tryb multiplayer.

Szczegóły:
Przepytaliśmy bitComposer Games - JACenter.pl


Póki co zapraszam do oglądania nowych wersji screenów które otrzymaliśmy - przedstawiają one wiele detali, których na poprzednich nie było widać, a które podczas gry będą zapewne miłymi "smaczkami" :]

[ Dodano: Pon Lis 29, 2010 10:11 pm ]
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zapraszam do lektury najnowszego wywiadu, który udało nam się przeprowadzić z Elmarem Grunenbergiem, osobą odpowiedzialną za zarządzanie projektami w bitComposer Games. Omawialiśmy nie tylko Jagged Alliance Reloaded, ale również zapowiedziane w podobnym czasie Jagged Alliance Online mające być połączeniem JA2 z coraz popularniejszymi grami internetowymi:

Szczegóły:
Już jest! Wywiad z autorami JA2 Reloaded! - JACenter.pl

Jest to drugi taki wywiad na świecie, przeprowadzony z nową firmą posiadającą prawa do serii Jagged Alliance. Ten jest wyjątkowy, bo przygotowany specjalnie dla Was, fanów z polski :)
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   87%   7/8
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14