gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Warzone 2100 Pomocy!
Autor Wiadomość
Alek 
Kapral


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 83
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 4:39 pm   

musze przyznać trudna misja,ale powiedz w czym masz problem.
 
   
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   10%   2/19
slawpol 
Szeregowy


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 3
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 7:51 am   

Po zniszczeniu baz w nexusie nie przerzuca mnie do następnego etapu. Co należy zrobić by ten etap się skończył?
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Alek 
Kapral


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 83
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 4:49 pm   

może został gdzieś jakiś czołg albo sensor point(wieża radarowa)
 
   
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   10%   2/19
slawpol 
Szeregowy


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 3
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 11:28 pm   

Wszystko jest zniszczone, a ponadto sam wybudowałem całą sieć radarów i nie man żadnych odczytów z nich o obcym: czołgu czy wieży radarowej.
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Alek 
Kapral


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 83
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 7:58 am   

Aha to już wiem która to misja.
To jest ostatnia misja w grze gdy zniszczysz wszystko pojawia się filmik jak wybucha baza nexusa a potem fajne opisy po polsku.
 
   
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   10%   2/19
paweł521 
Szeregowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 8
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 7:42 pm   

Witam.

Mam problem z jedna misją w tej grze.
Nie pamietam która to misja.
Chodzi o to ze w tej misji juz moge fabryki rozbudowac do MK3
Pózniej co chwilke na mapie wróg wyładowuje małe robociki które chodzą i mi rozwalają wszytko.
No i nie wiem co musze zrobic zeby przejsc misje.
Jakby co to proszę mi pisac na GG poniewaz siedze ciągle a szybko potrzebuje wskazówek.

GG: 11315574


Pozdrawiam i z góry dziękuje
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   77%   7/9
Alek 
Kapral


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 83
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 10:17 am   

To są cyborgi.Musisz wybudować baze na platformie z zielonym światełkiem.
Potem Transporter przestanie przylatywać i rozwalisz z łatwością wojska wroga :wink:
 
   
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   10%   2/19
paweł521 
Szeregowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 8
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 1:37 pm   

Tą mije juz przeszedłem co piszesz :]
Miałem problem z dalszą ;]

Ale dziękuje za pomoc, juz jeden kolega mi pomógł.
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   77%   7/9
Alek 
Kapral


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 83
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 3:55 pm   

Napisz nowy temat w Gry strategiczne RTS poto żebym mog ci pomuc a ja ci w nim napisze jak przejść tą misje.
 
   
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   10%   2/19
paweł521 
Szeregowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 8
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 2:37 pm   

Wie moze ktoś czy w warzone mozna grac przez neta?
I czy nie trzeba miec jakis dodatków do tego?
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   77%   7/9
Alek 
Kapral


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 83
Wysłany: Pon Mar 23, 2009 4:02 pm   

Napisz w nowym temacie to ci powiem
 
   
Poziom: 8 HP   0%   0/159
   MP   100%   76/76
   EXP   10%   2/19
rander 
Szeregowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 19
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 7:10 am   Re: Warzone 2100 Pomocy!

Reven napisał/a:
Witam wszystkich. Jak widać w temacie mam pewien problem z grą Warzone 2100. Konkretnie chodzi mi o to, że nie mogę przejść jednej z misji. Nie wiem konkretnie która to, ale będzie ok dziesiątej. To misja kiedy mamy zdobyć artefakt (Jest tam ciężkie działo)na lądowisku New Paradime. Warunkiem misji jest to, że żaden z wrogów nie może opuścić tego obszaru, bo inaczej misja jest uznana za porażkę. Na jej wykonanie jest tylko 30 min (wniosek z tego, że jest prosta ?). A więc sprawa z jej wykonaniem wygląda u mnie tak. Ładuje jednostki z głównej bazy i ląduje w tym obszarze transporterem. Poruszam się przed siebie i pokonuje malutkie bazy jakie są tam obecne. Nie ma z tym żadnego problemu (W sumie są ich trzy). Kiedy to zrobię jadę w końcu na lądowisko New Paradime. I tu zaczynają się schody... Kiedy zbliżę się do lądowiska nadlatuje transportowiec New Paradime, ląduje on na chwilkę na lądowisku, po czym startuje z tamtąd i ucieka. Misja kończy się porażką. Nie mogę go w żaden sposób zatrzymać. Stawiałem na jego drodze ogromne ilości karabinów maszynowych, ale taka broń nie wyrządza mu żadnych szkód. Po prostu leci dalej. A żadne innej broni przeciwlotniczej nie mam. Próbowałem go rozwalić bronią naziemną kiedy ląduje na chwilę, ale bezskutecznie. Wykorzystałem moździerze do oczyszczenia lądowiska z jednostek New Paradime i ich umocnień. Lądowisko jest czyste. Są tylko dwa podwójne karabiny maszynowe na wieżach i radar. Ale nie mogę ich zniszyć. Moździerze tak daleko nie sięgają, a nie mogę się zbliżyć, bo jak tylko podejdę za blisko to ten transportowiec przylatuje... Zastanawiałem się, czy jakbym rozwalił ten radar, to czy byłby z nim spokój. W sumie w to wątpię, ale jeśli tak to jak ? Próbowałem różnych sztuczek. Wysyłałem cyborgi. Nic to wszystko nie daje. Jak przekroczę tą niewidzialną linie przylatuje sobie niezniszczalny statek i po chwili ucieka. I koniec. Zwracam się z prośbą do weteranów, którzy pamiętają jeszcze czasy Warzone. To dla mnie naprawdę irytujące, bo męczę się z tym już kilka dni. Za wszelką pomoc dziękuję. Pozdrawiam.


Jakiś czas temu niedawno przechodziłem tą misję.Na początek poczekałem na dwa transporty czołgów aż do momentu kiedy pojawia się komunikat że nie wolno pozwolić rozproszyć się wrogowi.Wtedy natychmiast jadę w dół rozwalić te kilka czołgów,niszczenie najbliższych baz przeciwnika zostawiam na później rozwalając tylko jego broń która przeszkadza mi przejechać.Najtrudniej jest właśnie rozwalić czołg który ma artefakt,ale po krótkim czasie udaje się to zrobić .Gdy już go się zdobędzie nie wolno dopuścić aby jednostki które go zdobyły uległy zniszczeniu.Wracam więc wtedy na lądowisko i czekam na pozostałe transporty,i po kilku z nich ruszam na kompletne rozwalenie wszystkich baz z tą na lądowisku wroga na samym końcu.Po zniszczeniu wszystkich muszę wrócić wszystkimi jednostkami jakie mam na swoje lądowisko i w tym momencie następuje zaliczenie misji.
Tak jest przynajmniej w wersjach gry 2100.0.7 lub 2100.0.8 ,nie wiem jakiej ty używasz ale z tego co testowałem nowe wersje według mnie zawierają całą masę błędów począwszy już od 2100.1.0
 
   
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   11%   1/9
tadew1 
Szeregowy
tadew1


Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 3
Wysłany: Nie Wrz 20, 2009 5:25 pm   

czy wie ktoś jak odpalić dodatkowe mapy??? nijak mi się nie udaje.
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
rander 
Szeregowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 19
Wysłany: Nie Wrz 20, 2009 7:42 pm   

dodatkowe mapy,to chyba tylko w trybie Skrimish czy Multiplayer
zaznacz najpierw tryb zaawansowania technologii (T1 ,T2 , T3) ,wybierz lub zmień nazwę gracza, wybierz daną mapę i zrób inne ustawienia (rozpoczynasz z bazami czy bez,duże czy małe poziomy energii ) ,klikasz z lewej strony ; rozpocznij grę jako host i wybierasz liczbę przeciwników i swojej drużyny ,następnie gdy to zrobisz z prawej strony po górze pojawi się mały pusty kwadracik służący do uruchomienia gry w tych trybach
jeśli go klikniesz tylko raz mapa ma prawo nie załadować się,czasami kliknięcie trzeba powtórzyć pod rząd dwa razy,wtedy już powinna zaskoczyć
jeśli natomiast to nie pomoże to nie wiem,wiem tylko że nowe wersje tej gry (już jest 2.2.3 na chwilę obecną) potrafią w dowolnym momencie zamknąć się bez podania komunikatu o przyczynie także warto zapisywać często dany stan gry
ta metoda też ma pewną wadę, jeśli zapiszesz grę w pobliżu momentu w którym gra samoczynnie się zamknie (tego nie sposób przewidzieć kiedy) , nie dasz już później rady załadować tego stanu i w sumie grę na danej planszy trzeba zacząć od nowa,miałem już kilka takich przypadków
druga ważna sprawa, jeśli używasz nowych wersji aktualnych tej gry to w taki sposób można załadować dodatkowe mapy jeśli natomiast masz starą wersję tej gry to musisz wejść w trybie Multi Player a później Skirmish One w tryb Join Game,w starych wersjach tylko w tym trybie uruchomisz te mapy
chociaż jest jeszcze pewna stara wersja tej gry dostępna w internecie w której wymagane jest włożenie płyty z grą do napędu,aby w ogóle uruchomić tryb Multi Player
 
   
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   11%   1/9
tadew1 
Szeregowy
tadew1


Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 3
Wysłany: Nie Wrz 20, 2009 8:00 pm   

dzięki,ale chodziło mi o dodatkowe mapy z neta,jest ich dużo i gdzie bym ich nie wsadzał nie funkcjonują.A gre mam w najnowszej wersji 2.2.3 i działa bez zarzutu.
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15