gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Wariorr Kings
Autor Wiadomość
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Sie 19, 2005 11:25 pm   

Menajev napisał/a:
Ale zapewniam cię, że W3 w wersji poniżej (tak na oko) 0,18c też zbyt udany nie jest.


Ciekawe skąd u ciebie takie zapewnienia, bo mam dziwne wrażenie, że w tę grę nie grałeś. Ja nie miałem nigdy z WarCraftem III większych problemów, a z Warrior Kings miałem. Zreszta sie dziwie, ze do WK patchy praktycznie brak, a nawet te co sa nie poprawiaja edidentynych bledow.


Menajev napisał/a:
U mnie mnisi tylko leczą, a jak zbliża się jakaś wroga jednostka- chowają się.


Nawet w tej misji, w ktorej Twoje wojska sa przebrane za mnichow i maja uwolnic pewnego wieznia oraz wysadzic mur? Bo ja mowie konkretnie o tej misji.


Menajev napisał/a:

A gdyby powstała na takim poziomie na jakim jest odeszła by w zapomnienie tak szybko jak WK. Niestety


Nie rozumiem zupelnie Twojego stwierdzenia. "jakby powstała na takim poziomie na jakim jest". Nie rozumiem o co ci chodzi.


Menajev napisał/a:

Szczególnie jak się ma 20 lat i nie rozumie czegoś takiego jak ironia.....


To nie byla ironia - to byl durny post nie wnoszacy nic do dyskusji. A różnica pomiędzy ironią, a durnotą jest spora.
Ostatnio zmieniony przez Wojman Sob Sie 20, 2005 5:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Sie 19, 2005 11:54 pm   

Wojman napisał/a:
Ja nie miałem nigdy z WarCraftem III większych problemów, a z Warrior Kings miałem.

>>>>>>>>> Bo WC3 ma podobnie jak WC2 "intuicyjne" menu.
Zreszta sie dziwie, ze do WK patchy praktycznie brak, a nawet te co sa nie poprawiaja edidentynych bledow.

>>>>>>>>>>> Powstają, ale już nie na podstawke, bo obecny dodatek do WK w zupełności ma załatane wszystkie dziury ;-)
Wojman napisał/a:
Nawet w tej misji, w ktorej Twoje wojska sa przebrane za mnichow i maja uwolnic pewnego wieznia oraz wysadzic mur? Bo ja mowie konkretnie o tej misji.

>>>>>>>>> Nie mogłeś powiedzieć wcześniej, że chodzi Ci o konkretną misje :) dałbym Ci link do solucji :mrgeen:

Wojman napisał/a:
Nie rozumiem zupelnie Twojego stwierdzenia. "jakby powstała na takim poziomie na jakim jest". Nie rozumiem o co ci chodzi.

>>>>>>>>>> Mowa o tym iż WC3 jedzie na opini swoich starszych braci - WC2 i SC, natomiast WK nie jest niczyjim sequelem, ani produktem takiego studia jakim jest Blizzard.

Jeśli już mamy porównywać oba te tytuły to postarajmy się liczyć z datą premiery! Czyli jak wtedy te tytuły wypadały bo obecnie patche które wypuścił Blizzard wiele dodały do samej rozgrywki w WC3.
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Sie 20, 2005 5:48 pm   

s2nto napisał/a:

Jeśli już mamy porównywać oba te tytuły to postarajmy się liczyć z datą premiery! Czyli jak wtedy te tytuły wypadały bo obecnie patche które wypuścił Blizzard wiele dodały do samej rozgrywki w WC3.


A co stoi na przeszkodzie twórcom Warrior Kings wydać patche poprawiające błędy? To po pierwsze. Po drugie możemy brać pod uwagę obie gry w dniu premiery. To nie zmienia faktu, że WarCraft III nie miał tak uciążliwych błędów jak Warrior Kings i każdą dosłownie każdą misje dało się przejść niezależnie od tego czy gracz miał swoje pomysły na przejście misji czy też nie.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14