gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Warhammer 40 000: Dawn of War
Autor Wiadomość
Mikiss 
Chorąży


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 656
Skąd: Krotoszyn
Wysłany: Sob Lip 25, 2009 2:18 pm   Warhammer 40 000: Dawn of War

No a więc nie zauważyłem specjalnie tematu o tej świetnej grze, a więc sam zacznę topic i przy okazji może wyjaśnicie mi parę rzeczy.

Taaa...

Jak wygląda gra przez internet? Czy to jest coś w rodzaju battle.neta w Warcrafcie czy jakieś inne "coś"? :D

Czy dużo osób gra na tym czymś w internecie (choć w tym wypadku chcę się tylko upewnić), czy raczej trudno będzie znaleźć kogoś do gry?

Czy wszyscy gracze grają już tylko w W40k: Soulstrom czy znajdzie się też osoby grające w podstawkę, lub Winter Assault albo Dark Crusade?

I na koniec: gra ktoś z was w internecie? :D
 
 
   
Poziom: 23 HP   0%   0/1225
   MP   100%   585/585
   EXP   35%   23/65
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lip 25, 2009 3:53 pm   

Tak, gra przez sieć w Dawn of War wygląda bardzo podobnie do tego co możemy doświadczyć korzystając z usługi Battle.net.
Osób grało dużo, ale jeszcze jakieś pół roku temu, teraz większość przeszała do drugiej części porzucając świetną jedynkę.
Jeśli dobrze pamiętam to sporo osób grało na samej podstawce.

Grałem kiedyś, bardzo dawno - pamiętam, że straaaasznie dużo patchy było do ściągania ;) Teraz niestety brak czasu.
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
bobinhool 
Sierżant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 169
Skąd: Sieradz
Wysłany: Sob Sie 01, 2009 11:18 am   

Jest to jedna z najgorszych gier w jakie grałem. Przeszedłem całą grę Gwardią Imperialną, ale tak monotonnej gry dawno nie wymyślono. Non stop mamy te same jednostki, non stop te same mapy i non stop tak samo dzieje się akcja. bez sens.
 
   
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   7%   2/27
Mikiss 
Chorąży


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 656
Skąd: Krotoszyn
Wysłany: Sob Sie 01, 2009 11:21 pm   

Jest to jedna z lepszych gier w które grałem... Dynamiczna, szybka akcja, nieustanna walka, cały czas mam ręce pełne roboty.... Mi tam się podoba :)

I tu kolejny problem: po zainstalowaniu chce stworzyć konto sieciowe i gdy chce się zalogować wyskakuje komunikat "Nieudana autoryzacja CD." Czyli jak to mówi pomoc tech.: Oznacza to, że twój klucz CD mógł nie zostać prawidłowo wykryty podczas instalacji gry. Prosimy ponownie zainstalować grę Warhammer 40.000: Dawn of War i dokładnie sprawdzić czy klucz CD został podany prawidłowo.

Instalowałem 5 razy i problem cały czas się pojawia. Już w dodatku Winter Assault mogę grać, a w podstawkę nie... Tak więc podali mi złego cd-keya w pudełku czy jak? Co radzicie zrobić.... ? :razz: :razz: :razz:
 
 
   
Poziom: 23 HP   0%   0/1225
   MP   100%   585/585
   EXP   35%   23/65
Astacius 
Szeregowy


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 6
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 9:34 pm   

Z jednej strony gra bez balansu, nie na turnieje.
Z drugiej strony odczuwa się sporo frajdy zabijając hordę orków, tryskających krwią.
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   55%   5/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15