gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
W samo południe - Starcraft

Jakie jednostki są lepsze? Wyspecjalizowane, czy wielozadaniowe?
Wyspecjalizowane
61%
 61%  [ 8 ]
Wielozadaniowe
38%
 38%  [ 5 ]
Głosowań: 1
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 4:01 pm   

Ja również jakoś lubię wyspecjalizowane jednostki, choć uważan, że i nawet świetna taktyka przy użyciu "magów" i "techników" może polec przy rushu zerlingów czy marinesów :].
Grając terranami bardzo lubiłem łączyć akcje Ghostem z Czołgami. Pierszym natrualnie blokuję jednostki, by przedrzeć się wgłąb i dochodzę do bazy, lawirując miedzy detektorami - tam wybieram najczulsze miejsce i posyłam nuke'a :] (to chyba zresztą standart ;p).
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Ajmdemen 
Generał


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Cze 2004
Posty: 1198
Wysłany: Sro Mar 02, 2005 5:21 pm   

eh, kolego, czytaj co piszę :) ściągam patcha, ale ten się nie instaluje. Zamiast tego wyskakuje błąd. Na Broodwar wszedłem natomiast bez problemu- coś się ściągnęło (znaczy, że był jakiś postęp w ostatnim półroczu :) ), zainstalowało się i po kłopocie :) Prosiłbym więc o zmienienie jednak warunków pojedynku na dodatek.

edit: tak przy okazji- jak masz gg to zagadaj do mnie- numer jest na stronie, a nie ma sensu dalej zaśmiecać forum naszą prywatą :)
 
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   17%   17/99
Ajmdemen 
Generał


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Cze 2004
Posty: 1198
Wysłany: Nie Mar 06, 2005 12:35 pm   

stan pojedynku 1:0 dla mnie, przeciwnik zażądał przerwy na uzupełnienie braków w treningu przed konynuacją (ja już byłem dobrze przygotowany, rzecz jasna. Musiałem przecież parę gier "sparingowych" rozegrać, bo co bym powiedział, gdybym przegrał po tej dyskusji? :) ). Kontynuując moje nie-chwalenie-się w tym poście dodam, że gra nie weszła w fazę budowania jednostek z dodatku. I co? "Whuz teh MAN?" :P :P:P

edit: swoją drogą- to byłby niezły pomysł zrobić większy mecz w sc z udziałem Sztabowiczów. Są jacyś chętni?
 
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   17%   17/99
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Mar 06, 2005 4:23 pm   

Ajmdemen napisał/a:
stan pojedynku 1:0 dla mnie, przeciwnik zażądał przerwy na uzupełnienie braków w treningu przed konynuacją (ja już byłem dobrze przygotowany, rzecz jasna. Musiałem przecież parę gier "sparingowych" rozegrać, bo co bym powiedział, gdybym przegrał po tej dyskusji? :) ). Kontynuując moje nie-chwalenie-się w tym poście dodam, że gra nie weszła w fazę budowania jednostek z dodatku. I co? "Whuz teh MAN?" :P :P:P
Ja niestety nieprzygotowany na mecz jeszcze dziś rano instalowałem update z BN. Problem mi także przyspożył brak aktywnej gry w ciągu ostatnich 4 miesięcy, jednakże gdy pocwicze jeszcze będe mógł się zmieżyc jak przystało na wojownika ;-)

zerg(s2nto) vs Prottos(Ajmdemen)
0:1
mapa: Chalanger
versja gry: SC: BW 1.11 (+ last beta)
krótki reportaż: santo po szybkim rashu w którego skład wchodziły 8 zerglingów szybko oberwał po kontrze protosa - około 20 jednostek
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16