gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Witam...
Autor Wiadomość
Red 
Szeregowy
Sheogorath


Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 4
Skąd: Jastrzębie Zdrój
  Wysłany: Wto Lut 23, 2010 11:06 pm   Witam...

Tak. Oto na Waszym dość sporym, jak już zauważyłem, forum, pojawił się nowy użytkownik.
Stwierdziłem, że to forum będzie najlepszym miejscem, ażeby taki introdukcyjny temacik napisać.
Nie wiem co mnie ku temu nakłoniło, jakoś samo tak z mojej chorej główki wyleciało.
Oto jestem. Red. Najmilszy substytut imienia, jaki moje oczy mogą ujrzeć, a uszy usłyszeć.
Założyłem, że w temacie powitalnym mógłbym napisać coś o sobie. No to zacznę.
Red, jak już pisałem, głównie dlatego, że nie znoszę swojego imienia. Raczej dziwne, ale to nic niezwykłego w moim wypadku. Jestem, zakładam, jednym z młodszych miłośników RPG (głównie do tego działu piję, dlatego rozważałem napisanie tego tematu właśnie na tamtym forum), bom wesoły i jaskrawy rocznik 94 dwudziestego stulecia naszej ery.
Przy byciu całkiem mądrym i inteligentnym, coś musiało wyjść nie tak. Jestem dziwny. Rzecz zauważana w moim towarzystwie, ale raczej nie aż tak rażąca, żeby nie mogła być akceptowana. Da się przyzwyczaić, mam nadzieję.
Jakoś nieziemsko upodobałem sobie postać Sheogoratha ze świata The Elder Scrolls. Nie wiem, czym jest to spowodowane, ale po prostu uwielbiam go i zdarza mi się nawet gadać (w wyjątkowych przypadkach nawet pisać) głupoty nieco podobnego do głupot gadanych przez niego.
Jestem również fanem najnowszego Fallout'a i w ogóle większości dzieł Bethesdy.
Ogółem więc, witam was wszystkich. Nie znam was, Wy mnie również nie znacie, ale mam nadzieję, że tym postem chociaż rozpocznę zmniejszanie dzielącej nas bariery anonimowości i zachęcam, jeśli tylko macie chęci i jesteście pewni że tego chcecie, o pytanie mnie. O cokolwiek. Zazwyczaj nie mam problemów z odpowiadaniem.
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   33%   3/9
colo156 
Szeregowy


Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 7
Wysłany: Wto Gru 21, 2010 5:24 pm   

Witaj mistrzu bede pierwsza osoba ktora napisze co kolwiek w Twoim temacie. Masz troche dziwny styl pisania jakbys byl pitagoras jakis i w ogole wykszalcony czlowiek na najwyzszym poziomie. Ogarnij to bo zle mi sie to kojarzy :D Ogolnie The elder... kazda czesc tej gry moim zdaniem wymiata. No a co do fallouta to wlasnie obecnie gram, tez fajny. Trzymaj sie i nie zapominaj sie wyluzowac. Bo spinasz sie jak mala kasia :D Yo
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   66%   6/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15