gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
W co obecnie gracie?
Autor Wiadomość
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 12:15 am   W co obecnie gracie?

A więc zakładam kolejny topic (miejmy nadzieje, że i ten udany). Może i wy się podzelicie swoimi doświadczeniami aktualnymi :mrgreen:

A więc ja postanowiłem sobie, że przejde kampanie w Cossacks Europan Wars i jak na raazie mam 5 mijsje Anglikami, gdzie musze zdobyć wyspe nazywała się coś na H :P ale sprawdzałem w książkach historycznych i rzeczywiście okupacja Anglików na tej wyspie trwała :)

Ale oczywiście nie samym Kozactwem człowiek żyje, opórcz tego pogrywam jak zwykle ostro w AoI [Age of Impeiralism] - jest to mod do Europy Universalis, ostatnio zaczeliśmy dużo grać w rozgrywki MultiPlayer w związku z tym musze trenować :mrgreen:

Poza tymi 2 grami obecnie pogrywam (jak zwykle - to już chyba nałogiem jest) w Counter Strike który zjada mnie do reszty :)

Planuje także połączyć kampanie w Kozakach z Europa Universalis i stworzyć AAR (relacja z rozgrywki), dzięki czemu historia będzie barwna, ale to dopiero moje plany :D jeszcze musze się do tego przekonać bo ja okropny leń jestem :mrgreen:

A tutaj jest licznik który zlicza w co ile czasu grałem, niestety nie ma w nim uwzględnionego gier Cossacks, American Conquest i Europy Universalis co niestey rzutuje na taki obraz :)
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 12:28 am   

Ja gram w Baldur`s Gate część pierwszą. Jetem obecnie w szóstym rozdziale gry. W najbliższym czasie zamierzam napisać obszery poradnik do tej gry, bowiem naprawde dobrego poradnika w wersji PL do tej gry nie ma. Przypominam, że mówię o Baldur`s Gate, a nie Baldur`s Gate II. :)
Nie samym Wybrzeżem Mieczy człowiek żyje gram więc w Trzecią Falę, która była dołączona do najnowszego numeru CD Action. Trzecia Fala to taki ubogi krewny gier takich jak Commandos i Desperados. Ma o wiele mniej opcji i trzeba się przyzwyczaić do sterowania, ale mimo wszystko gra się całkiem, całkiem. Choć ja ocenę wystawiłbym jej w granicach 4/10.
Ostatnio, nareście, przeszedłem Desperados. Niektóre misje były desparacko trudne, ale jakoś sobie ze wszystkimi poradziłem. Polecam zagrać w tę grę.
Jak mam trochę wolnego czasu młócę też WarCraft III i dodatek The Frozen Throne.
Od czasu do czasu gram też w szachy z przyjaciólmi.

Acha być może znów się czepiam, ale uważam, że ten wątek też powinien być w dziale Off Topic.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 1:30 am   

Wojman napisał/a:
Ja gram w Baldur`s Gate część pierwszą. Jetem obecnie w szóstym rozdziale gry. W najbliższym czasie zamierzam napisać obszery poradnik do tej gry, bowiem naprawde dobrego poradnika w wersji PL do tej gry nie ma.

W takim razie polecam Ci największe znane mi forum dotyczące tej gry, tam napewno możesz się dowiedzieć o dodatkowych questach lub też opisy niektórych borni. Więcejtutaj

Wojman napisał/a:
Ostatnio, nareście, przeszedłem Desperados.

A demko też przeszedłeś? Bo demo ma inną misje niż te dołączone w full versji, ot taka mała niespodzianka, sam się dopiero o niej dowiedziałem niedawno. Więcej na ten temat wraz z linkiem do demka tutaj

P.S
A ja właśnie przed chwilą przeszedłem misje z tą qupią wyspą co w Cossackas musiałem przejśc, a teraz mam oblężenie Kuby - desperacko trudna misja :x
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 1:33 pm   

s2nto napisał/a:
W takim razie polecam Ci największe znane mi forum dotyczące tej gry, tam napewno możesz się dowiedzieć o dodatkowych questach lub też opisy niektórych borni.


Dzięki za link. Na pewno do napisania solucji część informacji się przyda.


s2nto napisał/a:
A demko też przeszedłeś? Bo demo ma inną misje niż te dołączone w full versji, ot taka mała niespodzianka, sam się dopiero o niej dowiedziałem niedawno.


Demka nie przechodziłem. Ale nie wiedziałem, że znajduje się misja, której nie ma w pełnej grze. I moim zdaniem to bardzo dobry pomysl, aby w demie była misja, której nie ma pełnej wersji. Tak zresztą chyba było też z grą Star Wars: Jedi Knight II. A teraz lece sobie ściągnąć demko Desperados. :)


Cytat:
A ja właśnie przed chwilą przeszedłem misje z tą qupią wyspą co w Cossackas musiałem przejśc, a teraz mam oblężenie Kuby - desperacko trudna misja


Na pocieszenie mogę domniemywać, że następna misja będzie jeszcze trudniejsza. :)
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 1:56 pm   

Teraz w Call of Duty multi, Starcrafta single i multi oraz w cudowną Joannę d'Arc :].
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 7:40 pm   

Obecnie gram w:
:arrow: GTA: San Andreas... jestem w ogóle w szoku, że ta gra chodzi na moim komputerze - PIII 550 MhZ, GeForce 256 i 256 RAMu... :) Oczywiście dopisywać nie musze, zę jest to najlepsza cześc z serii GTA.

:arrow: SW: Jedi Knight - Jedi Academy - gram tylko on-line (za SP się w ogóle nie biore) i może już bym dawno z tym skończył, gdyby nie fakt, że już od prawie pół roku jestem w bardzo dobrym klanie Jedi Academy - AoS (Angels of Sin) :)

:arrow: Rzadko, albo nawet bardzo rzadko (3 razy w miesiącu?) gram w Quake 3, oczywiście też tylko i wyłącznie przez internet...

Tak, i na tym lista się kończy - nie ma strategii :/ Ale albo nie mam do nich dostępu (pożyczyć, bo na zakup nie mam raczej kasy) albo po prostu nie ruszą na moim kompie... Mam taka cicha nadzieje, ze na gwiazdke dostane nowego kompa :) Wtedy nadrobie wysztskie zaleglosc (oczywiscie nie tylko strategiczne ;) )..

Mam przy okazji pytanie: czy ktorys ze sztabowiczow gra obecnie w SW: Jedi Academy albo Quake 3 przez internet :?:
 
 
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Sie 24, 2005 2:04 am   

Simon napisał/a:
SW: Jedi Knight - Jedi Academy - gram tylko on-line (za SP się w ogóle nie biore) i może już bym dawno z tym skończył, gdyby nie fakt, że już od prawie pół roku jestem w bardzo dobrym klanie Jedi Academy - AoS (Angels of Sin) Smile


Mimo wszystko polecam przejsc kampanie Single Player. Nie jestem fanem Star Wars, ale ta gra mi sie podobala.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
mande 
Pułkownik
Menedżer


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 1166
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 7:30 pm   

Backside napisał/a:
Call of Duty multi

To coś jak ja ... Tyle że ja wolę CoD:UO multi, ale jak jest serv pełny, to na zwykłego CoDa też zaglądnę ...
Oprócz tego param się też Rome.

Narazie tyle
 
 
Poziom: 29 HP   1%   21/2142
   MP   100%   1022/1022
   EXP   84%   79/94
lysyjack
Kapral


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Wrz 2005
Posty: 143
Skąd: sląsk
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 2:50 pm   

Teraz zarzuciłem sobie Port Royal 2 ale hm jakiś taki nijaki,niewiem czy mnie jeszcze przekona wchłonął bym trójkę Commandosa ale nie mam dobrago kompa pod ta grę .
Wogóle wymagania niektórych gier zwalają z nóg.Chociaż mój dziadek niektóre gry z tych wymagających pociągnął aż sam sie ździwiłem.Ale trzeba poprostu wymienić sprzęcik.A propos Desperados-a niezła gra miałem przyjemność pykać w nią ale trochę za szybko ją przeszedłem.Baldur`s Gate wkurza mnie interfejs a dokładnie zbyt duże to okno chociaż sama gra spoko,kupiłem drugą część i zamierzam pograć sobie chociaż grafika nie zachwyca ale źle nie jest .Natomiast polecał bym (grałem tylko w demo) grę Scarled wydaje sie być niezła.
 
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   4%   1/25
drAq 
Pułkownik


Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 140
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 12:16 pm   

A ja gram w Baldur's Gate: Opowieści z Wybrzeża Mieczy :] Nareszcie chyba przemęczę pierwszą część Baldura :)
 
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   90%   20/22


Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:
Wysłany: Nie Paź 02, 2005 8:55 pm   

ja gram obecnie m dbz i w Muonline 8) :lol: :x :P :D :) :( :o :shock: :?
 
Poziom: 0 HP   0%   0/0
   MP   0%   0/0
   EXP   100%   0/0
Łysolek
Szeregowy
hmm


Dołączył: 03 Paź 2005
Posty: 33
Skąd: opolskie
Wysłany: Pon Paź 03, 2005 11:11 am   

Ja skonczylem niedawno GTA : SA
A teraz probuje pograc sobie w Age of Empires 2 przez neta i mi nie wychodzi :(
Jestem nowym na tym forum wiedz jesli cos namieszalem w tym poscie to prosze o wyrozumialosc
Pozdrawiam
 
 
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   54%   6/11
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 11:39 pm   

No ja już sporo czasu poświęcam FEAR'owi n trybie Multi naprawdę midoność z gry jest świetna tylko wymagania sprzętowe ogromne :? Oprócz FEAR'a pogrywam w HL2 ale nie aż tak namiętnie jak ostatnio przezmnie odkryte Europa Universalis 2 z nową mapą Kaspeursa :twisted:

Eu2 rlz :mrgreen:
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
Łysolek
Szeregowy
hmm


Dołączył: 03 Paź 2005
Posty: 33
Skąd: opolskie
Wysłany: Wto Paź 11, 2005 6:59 am   

Ja juz za nie dlugo bede gral w AGE of EMPIRES 3 :lol:
Jeszcze tylko kilka godzi :roll: :twisted:
 
 
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   54%   6/11
Fenix 
Kapral


Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 73
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Pon Paź 24, 2005 4:02 pm   

Ja pszeszedłem 3 dni temu Pirates of the Caribbean a teraz pykam w Sea Dogs.
 
 
Poziom: 7 HP   0%   0/130
   MP   100%   62/62
   EXP   50%   8/16
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14