gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: inqistor
Wto Lip 25, 2006 9:02 pm
The Elder Scrolls III-Morrowind
Autor Wiadomość
Fenix 
Kapral


Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 73
Skąd: Gorzów Wlkp.
  Wysłany: Sob Paź 22, 2005 5:37 pm   The Elder Scrolls III-Morrowind


Jeżeli graliście lub gracie w Morrowind chciałbym żebyście sie podzielili ze mną informacjami gdzie znaleźliście artefakty i inne.Jeżeli znacie ciekawe miejsca napiszcie.Napiszcie równierz jaka zbroje i broń nosicie i czy przeszliście tą grę.Ja przeszedłem główny wątek w zwykłym morku, bloodmona i tribunala w 100% nawet poboczne zadania.
Nosze zbroje ''jej dłoni'' i ostrze nerewara ''płomień nadzieji'' i ''ogień prawdy''.Mam tytuł hortatora wszystkich klanów, syndyka, nerewara, mistrza gildi wojowników i arcymistrza rodu redoran, rycerza cesarskiego smoka.Gram własna postacią, um. główne to średni pancerz, długie ostrze, tarcza, atletyka i akrobatyka, mam 46 poziom i gram Redgardem.
Napiszcie o swojej postaci. POZDRAWIAM :wink:
 
 
Poziom: 7 HP   0%   0/130
   MP   100%   62/62
   EXP   50%   8/16
Łukasz18 
Sierżant


Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 143
Skąd: Chmielnik
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 10:39 am   

Najlepsze rękawice są w jaskini illunibi w głównej sali tam gdzie łapiemy spaczenie.

Grobowiec rodziny marvani zawiera pocałunek sztormu o którym mówi nam taki łysy gość w strefie telavani, w gospodzie pod jaszczurzym łbem. Gdu tam trafimy to lepiej mieć dość wysoki poziom postaci bo inaczej nie pojedzie. schodzimy coraz niżej, aż zobaczymy labirynt, potem łudke ze szkieletem i troche zbroji ze smoczej łuski i topór. Jdnak to nie koniec, wychylamy miksturke lewitacji i lcimy do góry bo pod sklepieniem jaskini coś się świeci, jest tam pułka skalna i deadryczny młot bojowy i hełm deadryczny po to warto się tam wybrać

Maska claviusa złośliwego w dagon fel w wierzu kruka

bardzo przydatnym osiągnięciem było znalezienie kraba-kupca :mrgreen:

Gram nordem wiedzminem 13 poziom
jak narazie kończe wątek główny, komplet zbroi orkowej, miecz umbra

tytuły
gildia wojowników: opiekun
ostrza: agent
hartator trzech rodów
nevaryjczyk

um .główne

ciężki pancerz
średni pancerz
retoryka
płatnerstwo
tarcza

Um. poboczne

alchemia
topór
długie ostrze
broń obuchowa
atletyka
 
 
   
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   4%   1/25
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lip 24, 2007 4:28 pm   

Ja kiedyś miałem redgarda 86 poziom pamiętam, że miałem całe wyposażenie deadryczne często to były artefakty honor również bardzo wysoki, a teraz gram w ZE i zaczynam od początku :)
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
Gosc 
Szeregowy
yyyyZAlyyy


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 1:53 pm   

Hmm... Gram od niedawna wiecie moze gdzie w Vivek moge sie dostac do Morag Tong tej gildi zabojcow?
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Fenix 
Kapral


Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 73
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 4:04 pm   

Morag Tong ma swoją posiadłość w którejś z dzielnic Vivek, w podziemiach, w którymś z opuszczonych magazynów. Powinna tam być okrągła klapa. O ile pamiętam dosyć dobrze zamknięta. (zalecana wysoka umiejętność otwierania zamków i profesjonalny wytrych).
Wybacz, że nie napisałem która dokładnie dzielnica, a jest ich kilka... ale nie grałem w morka już długo. Miłego szukania : )

A tak nawiasem... nie chce ktoś sprzedać morka wraz z dodatkami w oryginalnym BOXowym wydaniu? W idealnym stanie płyty... [moja najukochańsza gra, mam wydanie platynowe, ale dla tej gry chcialbym wydac kilka złotych na wydanie premierowe BoXowe]
 
 
   
Poziom: 7 HP   0%   0/130
   MP   100%   62/62
   EXP   50%   8/16
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16