gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
JA2: Reloaded zmienia nazwę
Autor Wiadomość
lukasamd 
Szeregowy


Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 17
Wysłany: Sro Lut 02, 2011 3:31 pm   JA2: Reloaded zmienia nazwę

No i zaczyna się robić zabawnie bo Jagged Alliance 2 Reloaded... zmienia nazwę!
Nowym tytułem gry jest Jagged Alliance: Back in Action. Zmiana tytułu i przedrostka JA2 ma oznaczać definitywne wejście na nowy tor rozwojowy i zrezygnowanie z klasycznego systemu walki turowej, o który to tak długo już ciągnie się spór pomiędzy bitComposer a fanami.

Szczegóły:
Jagged Alliance: Back in Action nową nazwą dla JA2 Reloaded - JACenter.pl


IMO bardzo dobra decyzja, bo pomimo iż będzie to remake, to trudno im zarzucać że zrywają z typowymi elementami Jaggedów - nowy tytuł, nowa gra, nowe elementy :)

[ Dodano: Pią Lut 25, 2011 6:57 pm ]
A czemu ja ostatnio nie informowałem o żadnych nowościach, pomimo że ich nie brakuje?
Trzeba by nadrobić straty. Przede wszystkim, nie potwierdzają się informację o tym, jakoby firma bitComposer Games już znalazła wydawcę dla Back in Action w Polsce. Sugerowały to ostatnie wiadomości, lecz po zaczerpnięciu informacji u źródła okazuje się, że nie do końca tak to wygląda i wydawcy na razie nie ma.

Szczegóły:
Back in Action jednak bez polskiego wydawcy - JACenter.pl


Druga sprawa to fakt, że dzisiaj opublikowano nowe screeny, oraz kolejną część dziennika dewelopera. Autorzy gry zapoznają nam z tym, z jakimi problemami wiązało się tworzenie animacji postaci w poprzednich odsłonach, a jakie teraz są możliwości i na jak wielką różnorodność one pozwalają.

Szczegóły:
Kolejne screeny z Back in Action! - JACenter.pl

Zaprezentowane screeny jak zwykle budzą mieszane uczucia (przynajmniej we mnie). Z jednej strony, na niektórych postacie wyglądają naprawdę średnie, z drugiej jednak widać, że poziom graficzny jest raczej kiepski. Oczywiście gra jest ciągle tworzona, a poza tym statyczny screen to nie prawdziwa gra, więc mam nadzieję, że w praktyce będzie o sporo lepiej. Aha, no i niesamowicie podoba mi się ten zielony wojskowy samochód :)
 
   
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   87%   7/8
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15