gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Age of Empires 3
Autor Wiadomość
kari2810 
Szeregowy


Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 2
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 7:53 pm   Age of Empires 3

Witam
Gram w AofE od 2 dni i nie do konca rozumiem pewne rzeczy,wiec jesli były by ktos tak miły i mi pomogł to bede bardzo wdzieczny,mianowicie:
1.Gram w potyczke i za kazda wygrana dostaje sie karty ktore pozniej sie odkrywa oraz rzeczy ktore ozdabiaja nasza metropolie i tu pojawia sie moje pytanie od czego zalezy ile kart dostaniemy za wygrana potyczke np. w 1 potyczce otrzymałem 3 karty a za kazda nastepna(ok.5)dostałem tylko 1?
2.Czy jak zaczne grac w misje to takze za wygrana bede dostawał karty?
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pią Sty 08, 2010 12:18 pm   

Witam!

Zapraszam do Instrukcji Do Gry- Dział Metropolia. Zanim zacznie się grać warto poczytać Kartę Pomocy Podręcznej, Instrukcję oraz Poradnik. Znajdują się tam wielce przydatne informacje, nie tylko o walorach czysto edukacyjnych.

Pozdrawiam!
 
 
   
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
kari2810 
Szeregowy


Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 2
Wysłany: Pią Sty 08, 2010 4:31 pm   

sprobowałem tego co radzisz Perkun,zabrałem sie za sciaganie instrukcji,lecz niestety niema tam odpowiedzi na moje pytania :cry: autor wspomniał tylko o tym ze karty sa pomoca ze strony metropolii,a takze wymienił na ktore karty warto zwracac uwage,jesli byłbys tak miły i znalazł poradnik czy tez instrukcje ,ktora pomorze mi bede bardzo ale to bardzo wdzieczny pozdro
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pią Sty 08, 2010 7:07 pm   

Witam!

Zatem zaczynamy opowieść;)

Stare księgi prawią;)

"Każda metropolia ma odmienny zestaw ulepszeń i zasobów- przedstawianych w postaci kart, spośród których możesz wybierać. Im wyższy poziom metropolii, tym więcej kart jest dostępnych. Istnieje pięć kategorii kart, reprezentowanych przez określone budynki metropolii. Poszczególne karty nie są dostępne przez cały czas i wiele z nich wymaga osiągnięcia określonego poziomu metropolii. Jeszcze inne wymagają posiadania dostępu do określonych kart (na przykład musisz mieć dostęp do karty B, aby uzyskać dostęp do karty C). Dostępne karty są przechowywane w stanie posiadania. Stan posiadania każdej cywilizacji mieści maksymalnie 120 kart, z których wiele zostaje odblokowanych w miarę wzrostu poziomu metropolii. W danej rozgrywce możesz jednak korzystać z maksymalnie 20 kart. Możesz tworzyć talie z wybranych kart przed lub po rozgrywce, lecz nie w jej trakcie. Skład talii będzie decydować o tym, które ulepszenia i surowce będą przesyłane z metropolii do twojego ratusza. Talia może liczyć do 20 kart. Początkowo twoja metropolia ma domyślną talię liczącą 15 kart. Możesz modyfikować tę talię lub tworzyć wiele nowych talii, dostosowując je do różnych stylów gry. Na przykład możesz stworzyć talię przeznaczoną do rozgrywek w stylu kładącym nacisk na walkę, składającą się głównie z kart ulepszeń wojskowych albo talię zrównoważoną dla stylu akcentującego gospodarkę"

Tyle księgi.

Dawno już w to nie grałem. Co do misji, to jaki problem? Zagraj i się przekonasz, czy za wygraną otrzymasz karty.

Pozdrawiam!
 
 
   
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15