gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Autor Wiadomość
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pią Gru 23, 2005 10:40 am   Raport Sztabowy-20.12.05.

Czołem!

Oto aktualny Raport Ze Strony i Forum SVV. Życzę miłej pracy w poprawkach!:)


Strona Główna:


- Ramka „Hostujemy....”- Powinno być „Załóż w Sztabie swoją stronę”- polskie znaki
- Na dole Strony Głównej linki:
- „O Serwisie”- link- w tekście powinno być „Naszą misją”, „łamach”, „poświęconych”, „łamach”, „pudełkach”, „coś”, „cała”, „też”, „Wrocławiu”, „stał”, „wyobraźnię”, „więc”, „pomóc”, „naszą wiedzę”. Ucina z lewej ramki z linkami.
- „Napisz do nas”- powinno być „stronę”, „stronę”. Ucina z lewej ramki z
linkami.
- „Praca”-pkt 5 powinno być na samym dole „motywację”. Ucina z lewej ramki z linkami.
- „Reklama”- powinno być „spozycjonowanych” przy Page rank=4. Ucina z lewej ramki z linkami.
- „Ochrona prywatności”- Ucina z lewej ramki z linkami.
- Na dole są jakieś zielone napisy (linki) niezwiązane ze stroną. Po prostu je usunąć.
- W tekście powitalnym i w dziale „O serwisie” zmienić liczbę 4 na 5. Wszak stuknęło nam pięć lat!:)


Dział „Gry”

- „Zapowiedzi”- wewnątrz- w opisie powinno być „znajdują się”.
- „Recenzje”-opis- powinno być „odpowiedź”.
- „Poradniki”-opis- powinno być „Chcesz”.
- „Kody do gier”- wewnątrz powinno być „Kody do gier” z dużej litery
- „Download”- wewnątrz. Opis do Patche- powinno być „za”. Poprawić link na „ściągnij”- polskie znaki oraz „wg ściągnięć” we wszystkich działach Download. Podlinkować „wg ściągnięć”.
- „Gry Online, Gry Flash”- opis do „Gry Logiczne”- powinno być
„wciągające” „wymagające”.
- „Gry strategiczne Java na telefon”- wewnątrz w opisie powinno być
„proszę”. Ucina ramki z lewej strony.






Dział „Militaria”

W opisie wykreślić od „i Wojskowość.....sprawy wojskowe”. Link „przedyskutuj artykuł na forum”- powinno być „artykuł”- pod każdym artykułem w każdym dziale..

„Dział SVV”

- lewy górny róg po wejściu-wywalić zbędny adres strony

„Kadra”
- Dlaczego nie ma orderów przy stosownych osobach? Chodzi o Sztabowicza Roku, Za szczególne zasługi na rzecz Sztabu, członków Rady. W razie czego mam te ordery i mogę podesłać do zamieszczenia.

„Mapa”- Opis powinno być „pokazująca”.
„Rada”- opis-powinno być „skład” w środku
„Historia Sztabu”- opis-powinno być „Najważniejsze”.
„Regulamin”- obcina ramki z lewej strony.

Forum


- Przy górnej opcji „Szukaj”- powinno być „znaleźć” w tekście Szukaj Słów Kluczowych, „Przeszukaj ostatnie”- to na niebieskim tle
- Opcja górna-„Profil”-opis powinno być: „Tematów na stronę”, „Postów na stronę”- powinno być „ę” w dziale Preferencje
- przy odpowiadaniu na posta w tekście po lewej stronie „Czas ważności postu/tematu” poprawić wyraz „być”
- Dział „Sztab Weteranów- Strona”-opis- powinno być„dotyczące”
- Dział „Archiwum”- opis „już”, „zamknięte”
- Opcja „Skocz do”- „Koalicja Sztabu Weteranów” i na Stronie Głównej Forum- „Koalicja Sztabu Weteranów” na tle niebieskim i szarym- poprawić z „o” na „ó”
- Opis do działu „RTS Area” powinno być „związane”
- W opcji „Skocz do” nie ma odniesienia do Forum o Total War, Metal Gear Solid, Knights and Merchants, Histmag, RTS area.
- Dział Gry RPG- opis do poddziałów „Książki”- powinno być „Opinie”, „Gry planszowe i bitewne”- powinno być „fantasy”, „Gry karciane”- powinno być „grach”, „konwencji”.


Pozdrawiam!
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Pon Gru 26, 2005 11:50 pm   

Piszę w imieniu śnieżynek :)

Zauważyłem, że ostatnio na naszej stronie w tle umieszczane są różne elementy - w celach reklamowych, jak na przykład logo Age Of Empires 3, bądź typowo ozdobnych - jak obecne płatki śniegu. Jest to bardzo fajne (i modne ostatnimi czasy), ale u nas jest to praktycznie niewidoczne. Gdy wygrywa się strona, widać ze platki "rozsiane" sa po calej stronie - ok. Ale gdy wgrywa się główna część strony, sniezynki zaslania czarne tło (właśnie owej głównej czesci). Czy mozna cos z tym zrobic? :)
 
 
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
MAO 
Marszałek


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Kwi 2004
Posty: 1200
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 8:27 pm   

Daloby, ale po co ?

Na tym to wlasnie polega- element jest widoczny tylko w trakcie ladowania strony (uprzyjemnia oczekiwanie). Pozniej moze byc zasloniety i nie przeszkadzac.
 
Poziom: 30 HP   1%   23/2333
   MP   100%   1114/1114
   EXP   19%   19/99
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 12:39 pm   

:D ok ;)
 
 
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
leiff 
Chorąży


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Paź 2005
Posty: 274
Skąd: Sieroszewice
Wysłany: Sro Sty 04, 2006 2:37 pm   

witam parę dni do tyłu nie mogłem wejść na stronę a dzień póżniej strona otworzyła się a le aw stanie z przed kilku miesięcy teraz jest wszystko ok. ale trwało to dwa dni więc piszę o tym. Było to chyba w nowy rok i dzień póżniej. Pozdrawiam.
 
 
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   48%   17/35
Wojman
Kapitan
007


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 575
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Sty 04, 2006 3:43 pm   

leiff napisał/a:
itam parę dni do tyłu nie mogłem wejść na stronę a dzień póżniej strona otworzyła się a le aw stanie z przed kilku miesięcy teraz jest wszystko ok.


Wiedzielismy o tym błędzie. Był drobny problem z serwerem, ale teraz już wszystko powinno normalnie dzialac.
 
 
Poziom: 22 HP   0%   0/1106
   MP   100%   528/528
   EXP   1%   1/59
leiff 
Chorąży


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Paź 2005
Posty: 274
Skąd: Sieroszewice
Wysłany: Wto Sty 24, 2006 2:25 pm   

Wczoraj kiedy próbowałem wejść na stronę sztabu pojawił się komunikat strona przeniesiona. Dzisiaj jest oki ale wczoraj nie mogłem wejść na stronę.
 
 
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   48%   17/35
majama 
Chorąży
wierny wojak


Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 66
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Sty 26, 2006 10:20 pm   

Nie wiedziałem że jesli jestem zalogowany na stronie głównej to nie bede zalogowany na forum :)

Jestem tutaj nowy, zachwycony że jest takie forum, czuje sie szczęśliwy że Was znalazłem.
Brak mi tu wątku z pozdrowieniami od nowoprzybyłych (może go zaraz sam stworze?)
 
 
Poziom: 7 HP   0%   0/130
   MP   100%   62/62
   EXP   6%   1/16
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Pią Sty 27, 2006 10:26 am   

Kiedyś pamiętam, że dostawało się PW z powitaniami...

Tak czy siak cały Sztab wita nowoprzybyłego :]
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
marpi
Szeregowy


Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 1
Wysłany: Sro Lut 01, 2006 2:43 pm   

żaden link w folderze ze starymi grami strategicznymi nie działa - nie można nic ściągnąć :( :(
 
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Sro Lut 01, 2006 3:15 pm   

Czołem!

marpi napisał/a:
żaden link w folderze ze starymi grami strategicznymi nie działa - nie można nic ściągnąć :( :(


Słuszna uwaga. Jednak nie bardzo mam pojęcie, jak temu zaradzić. Być może podołają temu osoby, które tworzyły materiały dla tego działu. Liczę na odzew ze strony innych Sztabowiczów.

Pozdrawiam!
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
zetos26
Szeregowy
fan cywilizacji


Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 10:35 pm   Re: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.

Andrew_wojownik napisał/a:
Ty podajcie błędy które znależliście ja je przekarze MAO lub Webmasterowi. :) [błędy czyli literówki , błędy ortograficzne , błędy gramatyczne i nie tylko wpisujcie też nie działające linki ]


Cześć :)

zdecydowałem się przystąpić do Forum,bo właśnie dziś ściągnąłem spolszczenie.Nie chodzi mi o błędy, raczej o to że może bym się przydał do poprawek spolszczenia(chodzi o błędy ortograficzne).
Po drugie mam narazie wolny czas więc może bym się na coś przydał?
Po trzecie nie znam na tyle j.ang by wprowadzać swoją korektę
Po czwarte wreszcie prosiłbym Twórców tego wortalu o kontakt poprzez gg.

A na koniec drobna moja sugestia.Może by tak zacząć tłumaczyć np dział wynalazków cały, bo część do tej pory jest w j.angielskim(więcej uwag na gg):)

To narazie tyle co mogę ofiarować temu wortalowi :)
 
 
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
tomko20
Szeregowy


Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 11:50 am   

marpi napisał/a:
żaden link w folderze ze starymi grami strategicznymi nie działa - nie można nic ściągnąć


Poprawione :) .
 
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 7:40 pm   Raport Sztabowy-10.02.2006r.

Czołem!

Oto aktualny Raport ze Strony i Forum Sztabu Weteranów! Chętni, którzy zdołają przekonać tajemnicze siły co do poprawek, są mile widziani. Ja niestety nie posiadam chyba takiej mocy.

Pozdrawiam!



Strona Główna:


- Ramka „Hostujemy....”- Powinno być „Załóż w Sztabie swoją stronę”- polskie znaki
- Na dole Strony Głównej linki:
- „O Serwisie”- link- w tekście powinno być „Naszą misją”, „łamach”, „poświęconych”, „łamach”, „pudełkach”, „coś”, „cała”, „też”, „Wrocławiu”, „stał”, „wyobraźnię”, „więc”, „pomóc”, „naszą wiedzę”. Ucina z lewej ramki z linkami.
- „Napisz do nas”- powinno być „stronę”, „stronę”. Ucina z lewej ramki z
linkami.
- „Praca”-pkt 5 powinno być na samym dole „motywację”. Ucina z lewej ramki z linkami.
- „Reklama”- powinno być „spozycjonowanych” przy Page rank=4. Ucina z lewej ramki z linkami.
- „Ochrona prywatności”- Ucina z lewej ramki z linkami.
- Na dole są jakieś zielone napisy (linki) niezwiązane ze stroną. Po prostu je usunąć.
- W tekście powitalnym i w dziale „O serwisie” zmienić liczbę 4 na 5. Wszak stuknęło nam pięć lat!:)


Dział „Gry”

- „Zapowiedzi”- wewnątrz- w opisie powinno być „znajdują się”.
- „Poradniki”-opis- powinno być „Chcesz”.
- „Kody do gier”- wewnątrz powinno być „Kody do gier” z dużej litery
- „Download”- wewnątrz. Opis do Patche- powinno być „za”. Poprawić link na „ściągnij”- polskie znaki oraz „wg ściągnięć” we wszystkich działach Download. Podlinkować „wg ściągnięć”.
- „Gry Online, Gry Flash”- opis do „Gry Logiczne”- powinno być
„wciągające” „wymagające”.
- „Gry strategiczne Java na telefon”- wewnątrz w opisie powinno być
„proszę”. Ucina ramki z lewej strony.






Dział „Militaria”

W opisie wykreślić od „i Wojskowość.....sprawy wojskowe”. Link „przedyskutuj artykuł na forum”- powinno być „artykuł”- pod każdym artykułem w każdym dziale..

„Dział SVV”

- lewy górny róg po wejściu-wywalić zbędny adres strony

„Kadra”
- Dlaczego nie ma orderów przy stosownych osobach? Chodzi o Sztabowicza Roku, Za szczególne zasługi na rzecz Sztabu, członków Rady. W razie czego mam te ordery i mogę podesłać do zamieszczenia.

„Mapa”- Opis powinno być „pokazująca”.
„Rada”- opis-powinno być „skład” w środku
„Historia Sztabu”- opis-powinno być „Najważniejsze”.
„Regulamin”- obcina ramki z lewej strony.
„Publicystyka Sztabowa”- brak zdjęć w artykule o IV Zjeździe SVV mimo, że okienka i podpisy do zdjęć istnieją. To musi wykonać osoba, która tworzyła ten artykuł, gdyż tylko ona wie, gdzie jakie zdjęcie zaimplementować.

Forum


- Przy górnej opcji „Szukaj”- powinno być „znaleźć” w tekście Szukaj Słów Kluczowych, „Przeszukaj ostatnie”- to na niebieskim tle
- Opcja górna-„Profil”-opis powinno być: „Tematów na stronę”, „Postów na stronę”- powinno być „ę” w dziale Preferencje
- przy odpowiadaniu na posta w tekście po lewej stronie „Czas ważności postu/tematu” poprawić wyraz „być”
- Dział „Sztab Weteranów- Strona”-opis- powinno być„dotyczące”
- Dział „Archiwum”- opis „już”, „zamknięte”
- Opcja „Skocz do”- „Koalicja Sztabu Weteranów” i na Stronie Głównej Forum- „Koalicja Sztabu Weteranów” na tle niebieskim i szarym- poprawić z „o” na „ó”
- Opis do działu „RTS Area” powinno być „związane”
- W opcji „Skocz do” nie ma odniesienia do Forum o Total War, Metal Gear Solid, Knights and Merchants, Histmag, RTS area.
- Dział Gry RPG- opis do poddziałów „Książki”- powinno być „Opinie”, „Gry planszowe i bitewne”- powinno być „fantasy”, „Gry karciane”- powinno być „grach”, „konwencji”.
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
leiff 
Chorąży


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Paź 2005
Posty: 274
Skąd: Sieroszewice
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 9:15 am   

Od kilku dni po wpisaniu w wyszukiwarke www.sztab.com pokazuje się komunikat Dostęp zablokowany. Wchodzę na stronę przez linki z poczty. Zresztą od kilku dni nie dostaję powiadomień o odpowoiedziach na forum.
 
 
Poziom: 15 HP   0%   0/488
   MP   100%   233/233
   EXP   48%   17/35
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15