gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
"War In the Pacific" Poszukuję chętnych do gry prz
Autor Wiadomość
Frozen 
Szeregowy


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 7
  Wysłany: Pon Sty 22, 2007 1:46 pm   "War In the Pacific" Poszukuję chętnych do gry prz

Witam wszystkich miłośników prawdziwych strategii! Podobnie jak u was jest to mój prawdziwy konik ale najbardziej gustuję w tzw. Strategy Hardcore ;) ) Czyli grach na poziomie "Battle of Britain", "12 O'clock High" czy "Battles in Italy" itp.
Jeśli ktoś ma ochotę na jakiś mały scenariusz w "War in The Pacific" via E-mail serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam! :wink:

[ Dodano: Wto Sty 23, 2007 5:12 pm ]
Przepraszam, ale czy naprawdę na forum poświęconemu grom strategicznym NIKT nie gra w WITP? Zauważyłem, że wiekszość wątków dotyczy wyłącznie RTSów. Czy może ktoś mi podać jakiś link do poważnego forum ( o ile takowe istnieje) z PRAWDZIWYMI grami strategicznymi. Mam na myśli nie zręcznościówki typu Age of Empires (RTSy) tylko realistyczne symulacje pola walki z "poziomu sztabowca". Czy to tylko ja jestem taki porąbany ???? :grin: Pls zaproponujcie coś chociaż...

pozdrawiam,[/fade]

[ Dodano: Sob Sty 27, 2007 6:10 pm ]
nie pchać sie "stratedzy"pokolei
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   66%   6/9
inqistor
Generał


Dołączył: 15 Kwi 2004
Posty: 509
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 10:49 am   

Kiedyś zagram, ale ja nie gram w proste scenariusze, więc w grę wchodzi tylko pełna kampania :twisted:

Chwilowo mam na tapecie Battles in Normandy, potem będzie Italy, a potem pewnie Star Chamber, jeśli wydadzą nowy dodatek, więc WitP najwcześniej za kilka miesięcy.
Możemy ewentualnie zagrać w BiN, jesli jesteś naprawdę dobry :twisted:
 
   
Poziom: 20 HP   0%   0/893
   MP   100%   426/426
   EXP   82%   43/52
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 12:43 pm   

Na mnie niestety nie liczcie. Po tym jak musiałem przez to przebrnąć aby napisać recenzję to mam już dość na kolejne kilka miesięcy, po prostu nie podpadła mi ta gra.
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
Anomander Rake 
Szeregowy


Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 2
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 11:50 am   

Witam.
Nie chcę robić konkurencji, ale widzę, ze kolega poszukuje (poszukiwał) możliwości zagrania w WitP to chciałem pomóc.
Dosyć prężna ekipa graczy w War in the Pacific znajduje się na tym forum:
link do graczy w WitP
Pozdrowienia
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Depet 
Szeregowy


Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 1
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 11:49 pm   

Anomander Rake napisał/a:
Witam.
Dosyć prężna ekipa graczy w War in the Pacific znajduje się na tym forum:
link do graczy w WitP


Witam wszystkich !

Cześć Anomander Rake - link który podałeś niestety nie działa bo jagdtiger.net padło ale prawie cała społeczność graczy WitP siedzi teraz tutaj http://www.close-combat.net.pl/forum/index.php i tutaj http://forum.generalsguil...-the-pacific/0/

inqistor napisał/a:

Chwilowo mam na tapecie Battles in Normandy, potem będzie Italy, a potem pewnie Star Chamber, jeśli wydadzą nowy dodatek, więc WitP najwcześniej za kilka miesięcy.
Możemy ewentualnie zagrać w BiN, jesli jesteś naprawdę dobry :twisted:


A co do tej sprawy....jeśli interesują Cię gry z serii Decisive Battles i chciałbyś zagrać PBEM to zapraszam na nowo tworzona ligę Battles in Normandy i Battles in Italy > http://forum.generalsguil...world-war-ii/0/ i http://generalsguild.com/...es-in-normandy/
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15