gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
The Wiggles
Autor Wiadomość
Łukasz18 
Sierżant


Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 143
Skąd: Chmielnik
  Wysłany: Nie Lip 15, 2007 1:20 pm   The Wiggles

Czy ktoś zetknął się już z tą grą? To połączenie RTS-a simsów i może odrobiny RPG. Wigglesy budują budynki deska po desce, przyrządzają posiłki, idą na wojny, ratują swych towarzyszy z opresji? A nawet rozmnażają się :) W dodatku każdy jest inny i ma swoje punkty wiedzy, które odziedziczył o rodzicach, zdobył w szkole lub przez doświadczenie.
W czasie wojny ekwipujemy karzełki prowiantem i bronią i wyprawiamy się na wrogą wioskę lub na twierdzę trolli. Wszystko, co napisałem wygląda fajnie, ale pominąłem esencje tej gry. 99% akcji kampanii toczy się… pod ziemią. Bowiem Wigglesy to plemię kopaczy, które swe właściwe życie toczą pod ziemią. Kampania zagna ich bardzo głęboko pod ziemię, ale, po co tego nie powiem. Polecam, bo nie wiem, dlaczego ale ta gra jest bardzo mało, komu znana, ale warta poświęcenia swego czasu.
Jest to moja najbardziej ulubiona gra.
Nie powiedziałem jeszcze o wszystkich sprawach, ale to już dowiecie się mam nadzieje sami grając w nią.
zapraszam wszystkich którzy grali o wyrażenie opini o niej
Odpowiem na wszelkie pytania
Często The wiggles porównywana jest do setlersów
 
 
   
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   4%   1/25
tigikamil 
Major


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 226
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 9:23 am   

Oczywiście, że ktoś zetknął się z tą grą :D I powiem szczerze, że nie miałem do niej nigdy cierpliwości. Owszem na początku zabawa jest przednia, Wigglesy robią różne śmieszne rzeczy i ogólnie jest wesoło. Tylko, że nie bardzo w tym wszystkim wiadomo w którą stronę należy kopać. Pamiętam, że w kampanii zawsze dochodziłem do takiego momentu, gdy nie wiedziałem co począć dalej. Obszar wykpów i labirynt tuneli nie pozwalał w sposób precyzyjny określić dalszego kierunku ekspansji. To oczywiście tylko moje odczucia. I dodam też, że podchodziłem do tej gry nawet z 5 razy i ciągle nic. Nie porwała mnie.

A o tym porównaniu do Settlersów to żeś pojechał nieźle :razz: Już prędzej do Cultures bo tam chociaż się rozmnażali :wink:
 
 
   
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   6%   2/33
Łukasz18 
Sierżant


Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 143
Skąd: Chmielnik
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 7:04 pm   

porównanie do setlersów jest nie moje, tylko gdzieś je przeczytałem

Co do gubienia się w kampani to zgadzam się, ale gdy kopiesz i kopiesz i kopiesz to w końcu trafiasz na litą skałe i wiadomo że to kopanie w tą strone nic nie da.
podczas kopania trafiasz na ścieszki które wydlądają na zawalone i to jest wskazówka.

ja równierz z początku nie miałem cierpliwości ale po trzech deinstalacjach i instalacjach mnie oświeciło :grin: i jakoś poszło
 
 
   
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   4%   1/25
tigikamil 
Major


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 226
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 7:10 pm   

No widzisz, więc jednak coś jes na rzeczy skoro nawet ty musiałeś dawać tej grze kilka szans :wink: Może i ja spróbuję w te wakacji ponownie ?? :razz:
 
 
   
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   6%   2/33
lukasz1992moskw 
Szeregowy
Saper


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 3
Wysłany: Nie Sty 02, 2011 1:34 pm   

gra jest przednia, grałem w nią chyba 5 lat temu i dobrze się grało a teraz jakiś błąd graficzny mam na nowym kompie że w tej grze mi niektóre tekstury ucina i ekran miga mam karte ati radeon HD 3470
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
kapral 
Szeregowy


Dołączył: 15 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: Pią Wrz 16, 2011 4:11 pm   

Głupia sprawa... i aż wstyd się przyznać ale... przeniosłem się nizej i znalazłem trolli posterunek ale nie moge znaleść bramy do podziemnego swiata a co gorsze nie moge znaleść trollej fortecy raz ja znalazlem ale chyab podchodzilem do gry 3 razy i dopiero za tym 3 razem znalazłem a poza tym wigglesy nie chcą mi robić jedzenia nie iwem czego mialem chyba 20 wigglesów i nawet rozwaliłem klan hipisów i nei straciłem żadnego ale wigglesy ine robią mi jedzenia i zostało mi teraz 6 wigglesów macie może jakieś save gdzie znaleźliście trollą forteca (a może fortece i teżbrame??) i moglibiście mi dać ten save?? mój e-mail to Wiggles z góry thx.

[ Dodano: Sob Wrz 17, 2011 9:36 am ]
znaczy ten e-mail to Wiggles@op.pl :mrgreen: sorki za pomyłke :mrgreen:
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14