gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: mande
Sro Kwi 11, 2007 5:05 pm
Knights Of Honor
Autor Wiadomość
Perkun 
Pułkownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Maj 2004
Posty: 255
Skąd: Włocławek
Wysłany: Nie Paź 31, 2004 6:14 pm   Knights Of Honor

Witam!

Na razie z krótką informacją, iż demo tej znakomitej strategii ukaże się w grudniowym wydaniu CD-Action (oczywiście numer ten kupuję przerywając kilkumiesięczną przerwę nie tylko ze względu na to demko:), jest kilka interesujących artykułów i trailerów:). Sama gra wydaje się bardzo ciekawa przynajmniej dla mnie:), klimaty średniowieczne, ponoć połączenie Age Of Empires, Europy Universalis, Majesty, szczypta Stronghold, Kozaków...Cóż, sprawdzimy, zobaczymy. Już na obrazkach cieszy mnie jedna rzecz: świetnie wyważone proporcje między ludźmi a budowlami. Jeżeli ktoś też będzie grał, to niech się podzieli swoimi uwagami, wrażeniami, przygodami. I być może wywiąze się ciekawa rozmowa.
Pozdrawiam!
 
 
Poziom: 14 HP   0%   0/426
   MP   100%   203/203
   EXP   93%   31/33
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Nie Paź 31, 2004 10:42 pm   

Ja wiem tyle, ze gra jest juz w sklepach za 109 zł :].
Słyszałem o tej grze dużo i gadałem trochę na forum KoH'a, ale wygląda na to, ze gra jest tak bardzo złożona, że trudno od razu powiedzieć o co biega :D . Grafa jest niezła (coś ala mocno upgreadowany American Conquest), jednostek czy państw mnóstwo, ale...
..oglądałem ostanio jakiś zagraniczny magazn i tam KoH dostalem ocenę chyba 66/100 :/. Wynika stąd, że gra ma jakieś istotne błędy, które sprawiają, że rozgrywka nie jest przyjemna.
Trzeba więc sprawdzić :]
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
s2nto 
Sierżant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 376
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lut 27, 2005 6:53 am   

Ja wiem tyle że lepszego mixa niewidziałem, takie znakomite hybrydy rzadko wychodzą - Age i Eu2, to jest po prostu coś i do tego przeciwieństwo serri Total War tu stawia się na stosunki dyplomatyczne, a nie na same bitwy. Gra warta polecenia, jednakże cena i waga gry odstrasza. Demko siedzi u mnie na HDD i czeka aż całoś rozgryze :D
 
 
Poziom: 18 HP   0%   0/711
   MP   100%   339/339
   EXP   8%   4/45
Kizik 
Major


Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 193
Skąd: Z Peloponezu
Wysłany: Nie Lut 27, 2005 9:41 am   

Krótko mówią.... jestem szczęśliwym posiadaczem tej gry. Piekielnie....dziwna? ale ma styl. wadą tej gry jest to że trzeba na nią baaaardzo dużo czasu:(
 
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   96%   26/27
Backside 
Major
JazzFunk Planeta


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Paź 2004
Posty: 842
Skąd: Z planety Melmaq
Wysłany: Nie Lut 27, 2005 9:50 pm   

Kizik napisał/a:
Krótko mówią.... jestem szczęśliwym posiadaczem tej gry. Piekielnie....dziwna? ale ma styl. wadą tej gry jest to że trzeba na nią baaaardzo dużo czasu:(


Powiedz mi na jaką dobrą i nową grę czasu nie trzeba :D .
Swoją drogą KoH jest kolejną grą, jak AC, której premiera nie odbiła się echem - po prostu gra wyszła i koniec. Na pewno są jakieś społeczności, które "modują grę", ale tak jak temat HL2 niejednokrotnie się przewija, a do Rome'a bez przerwy tworzone są patche, mody i kampanie + ogólnopolski turniej, to KoH jakoś zamarł.
Porównałem do AC, bo nie ma żadnych porządnych stron o tej grze, nie ma solucji i poradników itp ;p.
 
 
Poziom: 26 HP   1%   16/1637
   MP   100%   781/781
   EXP   3%   3/78
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17