gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Poszukuje 2 gier
Autor Wiadomość
dimen0 
Szeregowy


Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1
Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 4:42 pm   Poszukuje 2 gier

Nie wiedziałem gdzie to napisać więc piszę tutaj.
a więc takposzukuję dwóch gier. Obie te gry są troche starsze (jedną miałem na płycie demo w 2007 a tą drugą widzałem u kolegi w 2006) Niestety nie znam ich tytułow ale mam pare wskazówek ;)

1 gra to strzelanka. MIałem jej demo ale płyta zginęła przy przeprowadzce. wydaje mi się że była to płyta na której było również demo Codename panzer phase 1, w której misją do wykonania było pozbieranie spadochroniarzy, potem zajęcie miasta, przechwycenie dział i gdy na plaży wylądują posiłki zaatakowanie od tyłu wroga. Ale co do tego to nie mam pewności.
W tej strzelance było czarne menu z zielonymi napisami. Była możliwość zmiany postaci (jeden był w kasku drugi z chustą) oraz kolor niebieski i czerwony. Misja była rozgrywana na pustyni można było wybrać broń (kupowało sie ją) jechać samochodem lub iść na pieszo. Na środku mapy stał budynek (jakby troche zniszczony fort) w którym stała dziwna lampa. Gdy się do niej podeszło zapalała się i trzeba było pilnować żeby wrogowie go nie przejeli chyba przez 3 minuty albo 5. Po zakończeniu misji były napisy i zdjęcie innej misji.


Jeżeli chodzi o tą drugą grę to wiem że była po polsku, była to gra turowa (bardzo podobna do Civilization) jedank były tam wydzielone pradziwe kraje (polska niemcy rosja itp.) Wiem również że do gry był dołączony dziwny poradnik w którym była opisana każda akcja (formacje skróty klawiszowe itp.) krok po kroku.
Mam nadzieję że uda się komuś znaleźć choć jedną z tych gier. Najbardziej zależy mi na tej pierwszej grze ;) . Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Madlock 
Szeregowy
sztabowy


Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 28
Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 10:30 pm   

Z gier cywilizacyjnych (ale takich prawie klonów Civilization, a nie nie że tylko trochę podobna) Polska występuje we Freeciv i Call to Power, ale to były tylko nazwy miast itd. i państwa niczym się nie różniły. Tej drugiej chyba nie ma po polsku, więc zostaje tylko Freeciv.
 
 
   
Poziom: 4 HP   0%   0/61
   MP   100%   29/29
   EXP   9%   1/11
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15