gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
szukam chętnych do gry: Panzer General i Allied General
Autor Wiadomość
Szarik
Szeregowy
Szarik


Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 4
Skąd: Świecie
  Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 2:26 pm   szukam chętnych do gry: Panzer General i Allied General

Zapraszam do wzięcia udziału w rozgrywkach Panzer General i Allied General. Właśnie ukończyłem prace nad polską wersją ligi (angielska istnieje od 1996 roku):

http://pgagpl.e-sport.icx.pl

Prowadzę rozgrywki ligowe w gry Panzer General i Allied General. Po zakończeniu każdego sezonu (jeden rok od października do października) najlepszy gracz, który uzbiera największą ilość punktów zdobywa tytuł mistrza ligi PG / AG, a liga rusza na nowo (punkty z poprzedniego sezonu zostają wyzerowane). Oprócz rozgrywek ligowych prowadzone są liczne turnieje, dzięki którym można zarobić dużo punktów bonusowych w lidze.
Obie gry są skalsyfikowane jako abandonware i każdy gracz może je pobrać za darmo.

Ten post można traktować jako osobiste wyzwanie do gry. Jestem gotowy podjąć rękawicę.

Szarik
Gildia Generałów
 
 
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   33%   3/9
Ghost of War
Szeregowy


Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 7
Skąd: Krakow
Wysłany: Sob Paź 01, 2005 4:44 am   Re: szukam chętnych do gry: Panzer General i Allied General

Szarik napisał/a:
Zapraszam do wzięcia udziału w rozgrywkach Panzer General i Allied General. Właśnie ukończyłem prace nad polską wersją ligi (angielska istnieje od 1996 roku):

http://pgagpl.e-sport.icx.pl

Prowadzę rozgrywki ligowe w gry Panzer General i Allied General. Po zakończeniu każdego sezonu (jeden rok od października do października) najlepszy gracz, który uzbiera największą ilość punktów zdobywa tytuł mistrza ligi PG / AG, a liga rusza na nowo (punkty z poprzedniego sezonu zostają wyzerowane). Oprócz rozgrywek ligowych prowadzone są liczne turnieje, dzięki którym można zarobić dużo punktów bonusowych w lidze.
Obie gry są skalsyfikowane jako abandonware i każdy gracz może je pobrać za darmo.

Ten post można traktować jako osobiste wyzwanie do gry. Jestem gotowy podjąć rękawicę.

Szarik
Gildia Generałów


Witam.
Swietna gra, ale osobiscie wole Panzera 2. 1. czesc nie kreci mnie tak bardzo, choc zaczynalem od niej jakies 10 lat temu. Teraz glownie gram w PG 2, tak wiec kiedy ostatnio zagralem w jedynke, mialem problemy z wieloma rzeczami, ktore sa dla niej charakterystyczne (np. koniecznosc wykonania natychmiastowego ruchu po walce czy po ostrzale artyleria).

Moze masz ochote na male starcie w PG2?
 
 
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   66%   6/9
partyzant39_47
Szeregowy
kpr.


Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 8
Skąd: 10Bkzmot
Wysłany: Sob Paź 15, 2005 6:57 pm   

Ghost of War- Moze masz ochote na male starcie w PG2?

jezeli jest to dalej aktualne skontaktuj sie
 
 
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   77%   7/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14