gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Świątynia Pierwotnego Zła - modyfikacja Koła Ośmiu
Autor Wiadomość
PAK 
Chorąży
Paweł


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Sty 2006
Posty: 179
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 15, 2006 7:49 pm   Świątynia Pierwotnego Zła - modyfikacja Koła Ośmiu

Witam wszystkich.
Zacząłem się trochę bawić ToEE, rozejrzałem się za jakimś poradnikiem, znalazłem, ale równocześnie dowiedziałem się, że gra jest pełna błędów - drobnych lecz psujących sporo szczegółowych elementów rozgrywki. Oficjalne łatki (pojawiły się trzy) podobno nie usuwają tych wszystkich błędów. Ma to dopiero czynić nieoficjalna łatka, a właściwie modyfikacja wydana przez grono fanów ToEE, zwące się "Kołem Ośmiu" (Circle of Eight).
http://www.co8.org/forum/forumdisplay.php?f=18

Czy ktoś się bawił tą modyfikacją, może coś o niej napisać, ocenić? Czy mam robić za szczura doświadczalnego? :mrgreen:
Nie potrafię powiedzieć, jak jest z kompatybilnością modyfikacji z polską wersją ToEE.

Swoją drogą gierka strasznie mi się podoba - przynajmniej jeśli chodzi o stronę wizualną. ToEE jest moim zdaniem doskonałym przykładem, jak zrobić wspaniałą grafikę bez uciekania w pełny trójwymiar i co za tym idzie, spore wymagania sprzętowe. Grafika ToEE unika modnej obecnie dosłowności w odwzorowaniu wszystkich elementów, pozostając przy pewnym artyzmie oraz malowniczości.
 
 
   
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   44%   12/27
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14