gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
supreme ruler 2010 pl
Autor Wiadomość
Vojt
Szeregowy


Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 2
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 1:07 pm   supreme ruler 2010 pl

Biedawno kupilem gierke przez allegro ale niestety po angielsku, co przez poziom skomlikowania zabiera prawie cala zabawe z gry dlatego
szukam spolszczenia do supreme ruler 2010
jak ktos wie gdzie mozna znalezc to niech poda linka
Ewentualnie linka do wersji spolonizowanej
z gory dzieki
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
inqistor
Generał


Dołączył: 15 Kwi 2004
Posty: 509
Wysłany: Nie Maj 07, 2006 12:29 pm   

Polska ma nowszą wersję, niż aktualnie dostępny patch, więc zapewne nie ma jej jako osobny plik. Ponadto pełno tam skrótów, buraków i obciętych tekstów, więc będzie raczej przeszkodą, niż pomocą (typ ruchu w terenie - tracked (gąsiennicowy) przetłumaczono na "śledzony" na przykład).
 
   
Poziom: 20 HP   0%   0/893
   MP   100%   426/426
   EXP   82%   43/52
TPJ 
Kapral


Dołączył: 21 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 4:42 pm   

Jeszcze odnośnie polskiej wersji: na głównej stronie gry (ten anglojęzycznej stronie, a nie tej "makiecie" zrobionej przez NikolasGames) jest tutorial dotyczący tworzenia scenariuszy. Niestety, nie działa on z polską wersją gry. Z kolei ta angielska wersja (dostępna na drugiej płytce od NG) nie posiada edytora i nie daje się upgrade'ować do nowszej wersji z edytorem...

Ale zadałem już stosowne pytanie na forum (tym głównym od SR2010, angielskojęzycznym) i uzyskałem odpowiedź. Póki co nie miałem jeszcze czasu, żeby to sprawdzić. (Trochę szkoda, bo już nie mogę się doczekać zjednoczenia Polski pod śląskim przewodem, a następnie wzięcia odwetu za wrzesień '39 na naszych "kochanych" sąsiadach...)
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   44%   4/9
inqistor
Generał


Dołączył: 15 Kwi 2004
Posty: 509
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 1:05 pm   

TPJ napisał/a:
Jeszcze odnośnie polskiej wersji: na głównej stronie gry (ten anglojęzycznej stronie, a nie tej "makiecie" zrobionej przez NikolasGames) jest tutorial dotyczący tworzenia scenariuszy. Niestety, nie działa on z polską wersją gry.


A ja się zastanawiałem, czemu z mojego klikania w edytorze nic nie wynika :)

Cytat:
(Trochę szkoda, bo już nie mogę się doczekać zjednoczenia Polski pod śląskim przewodem, a następnie wzięcia odwetu za wrzesień '39 na naszych "kochanych" sąsiadach...)


To drugie to bez problemu na mapie Europy. W kampanii Polska co prawda się składała z Polski, Państw Nadbałtyckich, Czech, Słowacji, Węgier i chyba kawałka Austrii, ale Niemcy z grubsza to Niemcy (i ich zabójcze Leopardy III :twisted: ).
 
   
Poziom: 20 HP   0%   0/893
   MP   100%   426/426
   EXP   82%   43/52
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14