gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Sudden Strike 2 za darmo!
Autor Wiadomość
Hastati 
Szeregowy


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 2
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 2:09 pm   Sudden Strike 2 za darmo!

Witam.

Jeżeli ktoś jeszcze miałby ochotę zagrać w Sudden Strike 2 - teraz może ściągnąć ją za darmo. W związku z tym, że większość stron o tej tematyce padła, postanowiłem samemu coś otworzyć i spróbować wskrzesić scenę Suddena. Gra ma już swoje lata, ale to chyba najciekawsza strategia o tematyce WW2 w dwóch wymiarach. Aż do dzisiaj część fanów gra, tworzy nowe mody i ulepsza te istniejące.

Strona serwisu:
www.suddenstrike-polska.prv.pl
Forum:
www.sspf.fora.pl

Tam też znajduje się odnośnik do pełnej wersji.
Na razie to wszystko jest na etapie raczkowania, ale codziennie staram się coś dodawać i ulepszać, no i czekam na nowych graczy :-)

Pozdrawiam
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 5:20 pm   

Bardzo dobry pomysł tym bardziej, że każdy prawdziwy fan strategii z krwi i kości powinien zaznajomić się z tym tytułem!
Sprawdzone i potwierdzone, bez piractwa, gra mam status Abandonware (portal Victory Games błędnie napisał Freeware) więc można się nią cieszyć do woli.

Jako informatyk jednak radziłbym popracować nad stroną graficzną strony bo trąci myszką.
No i przenieś się na inny hosting (friko.pl, cba.pl) bo prv to ubiegłe tysiąclecie i ich serwery należą już do epoki kamienia łupanego, to samo się tyczy forum internetowego, przydałoby się zaopatrzyć w coś lepszego.
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
Hastati 
Szeregowy


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 2
Wysłany: Pon Paź 18, 2010 5:58 pm   

Dzisiaj jest mój trzeci dzień przygody z html, więc nie wiem jeszcze jak wykorzystać cały dostępny arsenał. O tworzeniu grafiki też mam słabe pojęcie, więc jedynie wykorzystuję już gotowe materiały. Póki co i tak jestem szczęśliwy z faktu, że mam własną stronę w sieci ;)

Oczywiście będę wdzięczny za każdą krytykę i każdy pomysł jak to ulepszyć i uatrakcyjnić.


A co do hostingu... cba.pl ma limit 6MB plik i to mnie zniechęciło. Natomiast o friko.pl nie wiedziałem. Co do forum, to przed jego założeniem przegrałem kilkugodzinną walkę z phpBB, a na fora.pl postawiłem je w 5 minut.
Wiem, że darmowy hosting jest do bani, ale nie wiem jeszcze czy uda się to wszystko rozkręcić i czy jest sens inwestować w coś ciekawszego. Dałem informację o istnieniu serwisu i udostępnieniu SuSt2 tutaj, na forum gry-online, na jeszcze innym forum o grach wojennych, mam nawet linka na victorygames, ale póki co tłumów nie ma.
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 19, 2010 10:50 am   

Mimo wszystko cba.pl jest od prv lepsze, 6MB jak na plik CSS/HTML/mały plik do downloadu wystarczy, a większe pliki zawsze możesz umieszczać na zewnętrznych hostingach.

A tłumów się nie spodziewaj prędko, wybić w sieci się jest naprawdę bardzo trudno ;)
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14