gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Europa Universalis
zloty88

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 50420

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Lip 03, 2006 9:27 am   Temat: <wow>
Wielkie dzięki, teraz napewno nie bede sie nudzil :D
  Temat: Europa Universalis
zloty88

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 50420

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Maj 31, 2006 2:10 pm   Temat: Najlepsza gra tego typu
Jak pozyczylem od kumpla ta gre, z poczatku myslalem ze włacze ja i pogram pare minut i wyłacze. Na szczęscie stało sie inaczej nie przespalem pol nocy. ZA kazdym razem ta gra ma inny scenariusz i nie ma w niej ustalonego schematu (procz wydarzen historycznych). POtem buszowałem w necie szukajac ulepszen, porad. Teraz naszla mnie ochota na powrot do tej gry. I ciesze sie ze powstanie kolejna czesc tej gry, ale mam nadieje ze nie zawode sie na niej tak jak na settlers-ach V. bo czasmi wole miec gorsza grafike a schemat gry i fabule ta sama :) POZDRO
  Temat: Szukam gier
zloty88

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8836

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Maj 31, 2006 1:40 pm   Temat: Szukam gier
Poszukuje jakiś fajnych gier strategicznych o wymaganiach ok 1,5 ghz 256 ram i geforce 2 64mb, ktore sa wciagajace zarówno w grze pojedynczej jak i sieciowej najlepiej przez neta. Głownie chodzi mi o gry strategiczno ekonomiczne ktore dzieja sie w sredniowieczu takie jak EU2 i aoe2 polaczne ze soba, gdzie oprocz budowania armi nalezy tez odpowiednio gospodarowac panstwem. Dziekuje
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16