gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 11
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Tłumaczenie nazw cudów i projektów w Civilization IV
wujektom

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 13301

PostForum: Civilization   Wysłany: Sro Sty 18, 2006 7:35 am   Temat: Tłumaczenie nazw cudów i projektów w Civilization IV
Super! Mnie się bardziej ten dok orbitalny podoba od SK: doki :D
  Temat: Sala chwały
wujektom

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 9665

PostForum: Civilization   Wysłany: Pon Sty 16, 2006 3:13 pm   Temat: Sala chwały
Tak pomysł z savem jest świetny!
  Temat: Tłumaczenie nazw cudów i projektów w Civilization IV
wujektom

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 13301

PostForum: Civilization   Wysłany: Pon Sty 16, 2006 11:46 am   Temat: Tłumaczenie nazw cudów i projektów w Civilization IV
no tak... to mnie powaliło... kosmodrom nie pasuje! baza kosmiczna też nie pasuje... nic mi do głowy rozsądnego i adekwatnego nie przychodzi. Zatem SK: doki mówi wszystko co trzeba
  Temat: Tłumaczenie nazw cudów i projektów w Civilization IV
wujektom

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 13301

PostForum: Civilization   Wysłany: Pon Sty 16, 2006 11:35 am   Temat: Tłumaczenie nazw cudów i projektów w Civilization IV
No pewnie że pachnie bajkonurem! Chodziło mi raczej o kierunek w tłumaczeniu. ja czytam doki jako miejsce gdzie buduje sie, remontuje statki kosmiczne. To część projektu o nazwie Statek kosmiczny. Owszem jego cześć ale tylko planu nie statku kosmicznego jako urzadzenia.
  Temat: Tłumaczenie nazw cudów i projektów w Civilization IV
wujektom

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 13301

PostForum: Civilization   Wysłany: Pon Sty 16, 2006 11:15 am   Temat: Tłumaczenie nazw cudów i projektów w Civilization IV
A może, jeśli całkowicie zapomnimy o oryginalnym nazewnictwie, nazwać te nieszczęsne doki mianem: kosmodrom, jako miejsce gdzie buduje się statki i wystrzeliwuje w przestrzeń kosmiczną?
  Temat: Tłumaczenie nazw cudów i projektów w Civilization IV
wujektom

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 13301

PostForum: Civilization   Wysłany: Pią Sty 13, 2006 11:29 am   Temat: Tłumaczenie nazw cudów i projektów w Civilization IV
:) Trochę z ikon można wywnioskować że to... statek kosmiczny. :)
  Temat: Civilization IV PL
wujektom

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 9635

PostForum: Civilization   Wysłany: Pią Sty 13, 2006 11:24 am   Temat: Civilization IV PL
Myślę, ze w dobrym tempie udostępniasz sowją pracę... z niecierpliwością czekam na finał pracy :)
  Temat: Tłumaczenie nazw cudów i projektów w Civilization IV
wujektom

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 13301

PostForum: Civilization   Wysłany: Sro Sty 11, 2006 10:05 am   Temat: Tłumaczenie nazw cudów i projektów w Civilization IV
Bardziej chodziło mi o pominięcie SK i zostawienie np. Silniki manewrowe statku (kosmicznego)
  Temat: Tłumaczenie nazw cudów i projektów w Civilization IV
wujektom

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 13301

PostForum: Civilization   Wysłany: Sro Sty 11, 2006 9:50 am   Temat: Tłumaczenie nazw cudów i projektów w Civilization IV
a może: np.: Silniki manewrowe statku, ale jeśli chodzi o max. zwięzłość to to co jest jest jak najbardziej zrozumiałe...
  Temat: Civilization IV PL
wujektom

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 9635

PostForum: Civilization   Wysłany: Sro Sty 11, 2006 9:25 am   Temat: Civilization IV PL
Gdzie zdobyć Civilization IV w wersji spolszczonej?
  Temat: Tłumaczenie nazw cudów i projektów w Civilization IV
wujektom

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 13301

PostForum: Civilization   Wysłany: Sro Sty 11, 2006 9:19 am   Temat: Tłumaczenie nazw cudów i projektów w Civilization IV
Myślę, zę są ok. No... moze to SK możnaby było rozszyfrować... trochę dziwnie wygląda przy innych pełnych nazwach.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16