gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mały problem z Restoration of Erathia
uki_szybki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8093

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Sro Gru 21, 2005 5:16 pm   Temat: Mały problem z Restoration of Erathia
Dzięki za pomoc udało mi się przejść tą misję. Życzę wesołych świąt Bożego Narodzenia i pozdrawiam :D .
  Temat: Mały problem z Restoration of Erathia
uki_szybki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8093

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pon Gru 19, 2005 8:40 pm   Temat: Mały problem z Restoration of Erathia
Spoko dzięki popróbuję a tak z ciekawości: udało Ci się otworzyć ten posterunek graniczny? :>
  Temat: Mały problem z Restoration of Erathia
uki_szybki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8093

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pon Gru 19, 2005 8:11 pm   Temat: Mały problem z Restoration of Erathia
Sorki zapomniałem dodać że mam na to 3 miechy więc to nie jest takie łatwe :/
  Temat: Mały problem z Restoration of Erathia
uki_szybki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8093

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Pon Gru 19, 2005 7:54 pm   Temat: Mały problem z Restoration of Erathia
Witam. W kampani Niech żyje król w drugim scenariuszu gramy nekromantami i musimy zebrać 2500 Kościejów. Za niebiekim bodajże punktem granicznym jest więzienie w którym jest uwięziony bohater który podobno :D ma dużo kościejów ale nie moge przekroczyć tej granicy a na mapie tej nie ma zadnych namiotów. W opisie jest wzmianka o poprzednim scenariuszu tej kampanii ale tam też nie ma tego lapsa co posyła posłańca. Będe wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16