gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Soldiers - Ludzie honoru - problem z kodami...
tyrket

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8362

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lis 16, 2010 4:44 pm   Temat: Soldiers - Ludzie honoru - problem z kodami...
Kurcze no, nic narazie nie zrobie dopóki nie będę miał pewności, że źle wpisuje treść - z tego też powodu napisałem
Cytat:
Jeśli znalazłby się tu jakiś gracz, który zmienił plik lod.reg, prosiłbym aby skopiował jego treść i wkleił ją tu.
  Temat: Soldiers - Ludzie honoru - problem z kodami...
tyrket

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8362

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Lis 04, 2010 8:24 pm   Temat: Soldiers - Ludzie honoru - problem z kodami...
No właśnie tu też jest troszke inaczej - nie zmieniam game.pak na game.rar/game.zip tylko po prostu otwieram WinRar'em, bo wcześniej gdy zmieniałem z .rar na .pak to się nie zmieniło :neutral: . A co do aktualizacji - to chyba nie mam :roll: , jest ona może gdzieś do pobrania? :mrgreen:
  Temat: Soldiers - Ludzie honoru - problem z kodami...
tyrket

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8362

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lis 02, 2010 5:19 pm   Temat: Soldiers - Ludzie honoru - problem z kodami...
Próbowałem ułatwić sobie w jakiś sposób ową grę, jednak kody, które można znaleźć na wszystkich stronach z kodami (zmiana treści pliku lod.reg) nie działają mi. Być może jest to spowodowane faktem iż mam polską wersje gry albo tym, że po prostu źle coś robie. Jeśli znalazłby się tu jakiś gracz, który zmienił plik lod.reg, prosiłbym aby skopiował jego treść i wkleił ją tu.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16