gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 74
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Frater
tigikamil

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 8317

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Sob Maj 05, 2007 2:48 pm   Temat: Frater
I pomyśleć, że przez chwilę chciałem w nią grać... Była wtedy w CDA ale na szczęście nie dałem się skusić :D
  Temat: Fajna Cena, Fajne gry
tigikamil

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6394

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sro Maj 02, 2007 10:40 pm   Temat: Re: Fajna Cena, Fajne gry
grand10pelu napisał/a:
Można by z powodzeniem jedną z nich usunąć.


Z tego co się orientuję, to Fajna Cena jest serią, która zostanie zlikwidowana. Tytuły, które teraz wyszły są ostatnimi z tej serii, tak więc można powiedzieć, że twoje życzenie się spełni...

grand10pelu napisał/a:
(ma to w ogóle dla kogoś znaczenie?)


Wg mnie ma wielkie znaczenie dla większości graczy, co wcale nie oznacza, że mam rację :D
  Temat: Euro 2012 w Polsce!! (i Ukrainie)
tigikamil

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6067

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 9:22 pm   Temat: Euro 2012 w Polsce!! (i Ukrainie)
Osobiście jestem ogromnie zaskoczony rozwojem wypadków i jednocześnie ciekaw jestem następnych posunięć naszych ulubieńców - wybrańców narodu. Ciekawe kiedy im się przypomni, ze trzeba stadiony wybudować? W 2010? :razz:

Jest to jednak niepowtarzalna szansa na zaistnienie na arenie europejskiej i światowej oraz zaprezentowanie się z innej lepszej strony. Dużo pracy przed nami ;P
  Temat: W samo południe - Dodatkowe bazy
tigikamil

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5215

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 8:31 pm   Temat: W samo południe - Dodatkowe bazy
Właśnie :D Mnię osobiście strasznie denerwuje, gdy nie mogę postawić bazy w każdym miejscu (oczywiście o ile gra pozwala na stawianie kilku baz). Jeśli już twórcy decydują się na możliwosć ekspansju terytorialnej powinna być ona dozwolona w dowolnym miejscu (starcraft, age of empires), a nie tylko w wyznaczonych (dragonshard).
  Temat: W samo południe - Neutralne jednostki
tigikamil

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 4855

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 10:44 am   Temat: W samo południe - Neutralne jednostki
No jasne, że powinny :D Zawsze urozmaicają rozgrywkę, uprzykszając albo ułatwiając nam życie. Bez nich byłoby nudno :wink:
  Temat: W samo południe - Ulubione tło
tigikamil

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4468

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 10:40 am   Temat: W samo południe - Ulubione tło
Ja uwielbiam, średniowiecze i rycerstwo :D Żadnych broni palnych, nawet armat (chociaż już mogły wtedy być) tylko katapulty, łuki i miecze. Może właśnie dlatego ciągle gram w Knights&Merchants :wink:

Chciaż ostatnio pojawia się coraz więcej gier strategicznych osadzonych w przyszłości albo sajens fikszon :razz: Będzie trzeba się za nie zabrać :D
  Temat: Mroczne tajemnice - ważne pytanie
tigikamil

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7330

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 12:52 pm   Temat: Mroczne tajemnice - ważne pytanie
Tak jak napisałem w recenzji 3 obozy są poboczne (przemytnicy, fanatycy łowcy orków) tak więc po przyłączeniu się do nich dostaniemy nowe zadania i zbroje, ale nie wpłynie to zbytnio na przebieg gry. Czyli gdy przystąpimy do Starego obozu możemy potem przyłączyć się do wszystkich pozostałych.

Trzeba jadnak zauważyć, że gdy dołączymy do bractwa na bagnie to fanatycy nie będą nas lubili (delikatnie mówiąc ;p)

Przyłączenie się do Strażników Kopalni i do pradawnych "oficjalnie" zmienia naszą gildię na ekranie statystyk. Strażnikom i pradawnym "zwisa i powiewa" do którego obozu należeliśmy wczesniej.

Podsumowując możemy należeć do wszystkich nowych obozów jednocześnie :D bez kolidowania z obozem z podstawki.

Co do drugiej części pytania, tak obozy w gruncie rzeczy są podobne do tych z podstawki. Aby do któregoś dołaczyć musimy wykonać masę questów. W obozie strażników możemy nawet zostać szefem!
  Temat: Gothic 2
tigikamil

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 29099

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 8:57 pm   Temat: Gothic 2
Bo po co pomagać sobie na "plusy"? Trzeba nieść pomoc innym bezinteresownie :D

Swoją drogą, recenzowałem niedawno Mroczne Tajemnice (mod do Gothic1) i powiem wam, że tak się zajarałem, że musiałem potem i gothic 2 zacząć :D

Mroczne Tajemnice (recka powinna być niedługo) - polecam serdecznie :mrgreen:
  Temat: Konkurs STALKER
tigikamil

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 8557

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 3:03 pm   Temat: Konkurs STALKER
Ale ze mnie łoś :mrgreen:
Myślałem, że my nie możemy brać udziału w konkursach :razz:
W przyszłości nadrobię zaległości :D
  Temat: Konkurs STALKER
tigikamil

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 8557

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 7:33 am   Temat: Konkurs STALKER
A mnie się zawsze wydawało, e udział załogi w sztabowych konkursach jest niewskazany...

Wywnioskować to można po tym punkcie w regulaminie sztabu SVV:
" -Za udział w dowolnym konkursie lub inicjatywie organizowanym przez RADĘ lub MAO - (1 gwiazdka) "

I teraz najważniejsze pytanie ten "-" to minus czy myślnik? Plusy zawsze pojawiały się w nawiasie ale może to literówka... :wink:
  Temat: Konkurs STALKER
tigikamil

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 8557

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Kwi 07, 2007 6:20 am   Temat: Konkurs STALKER
A redaktorzy mogą? :wink:
  Temat: Ktoś gra w Homeworld 2 ?
tigikamil

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4360

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 6:31 am   Temat: Ktoś gra w Homeworld 2 ?
Ja kiedyś grałem i polaka nawsze jakiegoś spotkałem :D Co prawda granie szło tak sobie bo padały im łącza, ale to już inna historia :wink:
  Temat: Gothic 2
tigikamil

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 29099

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Sob Mar 31, 2007 9:36 pm   Temat: Gothic 2
Tak właśnie, jak pogadasz z Lee na farmie Onara to się wszystkiego dowiesz :D
  Temat: Sprzęt,
tigikamil

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7738

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Mar 28, 2007 7:48 pm   Temat: Sprzęt,
Mikiss napisał/a:
ale mam wujka który ma sklep komputerowy ;) .


To nam dalej nic nie mówi, na ile sobie możesz pozwolić...

...ale podpisałbym się pod postem Kahzada czyli tym konfigiem, który podał. Tylko pamiętaj, że jak teraz wybierzesz AMD to później tak łatwo nie przesiądziesz się na Core2Duo.
I RAM oczywiście DDR2 (dla procesorów ze stajni AMD nie ma większego znaczenia czy 667 czy 800 MHz, jeśli byś wziął pentiuma taktowanie jak najwyższe).

Co do grafiki, to zdaje się, że 1000zł na samą grafę to cena kosmos, ale nie powinienieś raczej zchodzić poniżej 700zł... Chyba że chcesz GF7600GT, na którym pograsz spoko na średnich detalach (ale najnowsze gierki nie pociągną za bardzo na max). Wszystko jeszcze oczywiście zależy od rozdzielczości bo na 800x600 to ci nawet 6600 na max pójdzie...

Ale zamotałem ;P
  Temat: Sprzęt,
tigikamil

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7738

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Mar 26, 2007 9:16 pm   Temat: Sprzęt,
Hunter12 napisał/a:
Wiesz lepiej kupić sprze tańszy i wymienić jedną czy dwie części


Ha Ha, a wcale bo nie ;P Owszem, praktycznym pomysłem jest kupienie teraz tańszych części, w celu wymienienia ich potem na lepsze. Ale nie możemy zapominać, że jeżeli chcemy zainwestować później w coś lepzego to TERAZ również powinniśmy zakupić części o przyszłościowej architekturze (zwłaszcza, że nigdy nie wiadomo kiedy to "potem" nastąpi). Mam tu na myśli przede wszystkim płytę główną, która zadecyduje jakiego procka i ile ramu będziemy mogli później dopiąć. A jeżeli teraz zakupimy droższą płytę to ucierpią na tym pozostałe podzespoły - szczególnie grafa/RAM/proc (bo dysk i DVD i tak można kupić najtańsze), co w ostateczności przełoży się na gorsze osiągi w, tak ukochnych przez nas grach :D

Tak więc Mikiss jakbyś mógł poinformować jakimi funduszami dysponujesz, może byśmy doradzili coś konkretniejszego :D
 
Strona 3 z 5
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16