gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 74
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jaka to gra?
tigikamil

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109642

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Sty 08, 2008 10:51 am   Temat: Jaka to gra?
Hej Klemens, jak można nie wiedzieć :wink: Odpowiedź (pozakonkursowa) Knights and Merchants :grin: .
  Temat: W co obecnie gracie?
tigikamil

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65149

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Gru 19, 2007 10:53 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Hmm sam nie wiem, ale chyba Rise of Legends, a jak wolisz zajmować się srającym wszędzie "zwierzaczkiem" to wiadomo co :wink:
  Temat: W co obecnie gracie?
tigikamil

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65149

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 18, 2007 11:17 pm   Temat: W co obecnie gracie?
A ja po przejściu Settlersów 6, powróciłem do NWN2, aby być na bieżąco przed zakupem dodatku ;P. Wiedźmina zacznę drugi raz po Świętach jak, Redsi wydadzą patcha 1.2 ;)
  Temat: Witcher
tigikamil

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 14719

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Paź 28, 2007 12:00 pm   Temat: Witcher
Łukasz18 napisał/a:

Po dokonaniu wyboru pewien rozdział gry zostaje zamknięty na zawsze :neutral:


I to się właśnie nazywa nieliniowość ;) i nie na zawsze tylko do ponownego przechodzenia gry tym razem z innymi wyborami. Mnie właśnie w wiedźminie najbardziej pociąga ten system wyborów, który nie daje natychmiastowej odpowiedzi co się stanie po wybraniu danej scieżki.

Ale niestety pewnie sobie nie pogram bo, mój proc nie obsługuje instrukcji SSE2 a ta jest wymagana do działania gry... Dlatego właśnie zbieram kasę na upgrade kompa w okolicy świąt ...
  Temat: Błędy w artykułach
tigikamil

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 8278

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Czw Paź 25, 2007 8:46 pm   Temat: Błędy w artykułach
Desperados poprawione, ale nie wiedzieć czemu w informacjach nie chce się obrazek zmienić :neutral:
  Temat: W samo południe - Łucznicy w zasadzce
tigikamil

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 7234

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Lip 23, 2007 10:23 am   Temat: W samo południe - Łucznicy w zasadzce
Tylko chciałbym zauważyć, że wróg ma przewagę wyszkolenia i wyposażenia, a MY mamy przewagę liczebną. Dlatego wg mnie nasi łucznicy powinni w pierwszej kolejności wykończyć strzelców wroga, którzy bez najmniejszych strat mogliby wystrzelać nasząpiechotę. Ponieważ to my mamy przewagliczebną walka piechoty powinna trwać na tyle długo abyśmy zdążyli wystrzelać wrogich łuczników, a gdy zostanie trochę strzał pomóc reszcie naszych żołnieży.

Straty będą duże, ale to nic w porównaniu z całkowitą klęska pod gradem wrogich strzał.
  Temat: Port Royal 1 lub 2 ????????? która ciekawsza?
tigikamil

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10166

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Lip 20, 2007 8:13 pm   Temat: Port Royal 1 lub 2 ????????? która ciekawsza?
He he, Hanza :mrgreen: To tak jak w najnowszym dodatku do The Guild 2. I tam też z piracenia raczej nie da się wyżyć ;P
  Temat: The Wiggles
tigikamil

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 8884

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lip 20, 2007 8:10 pm   Temat: The Wiggles
No widzisz, więc jednak coś jes na rzeczy skoro nawet ty musiałeś dawać tej grze kilka szans :wink: Może i ja spróbuję w te wakacji ponownie ?? :razz:
  Temat: Port Royal 1 lub 2 ????????? która ciekawsza?
tigikamil

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10166

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Lip 19, 2007 7:12 pm   Temat: Port Royal 1 lub 2 ????????? która ciekawsza?
Patrican 3, hmmm cos mi się obiło o uszy. Możesz przybliżyć trochę obraz tej gry. Jest podobna do Port Royale (ten sam silnik i zasady)? Bo mi się wydawało że to ma więcej wspólnego z budową miast niż pływaniem po morzach i oceanach.
  Temat: Recenzja gry Twierdza
tigikamil

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 7777

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Czw Lip 19, 2007 10:34 am   Temat: Recenzja gry Twierdza
I się nie pojawił, ale ja tam nie mam nic przeciwko kasowaniu skoro i tak w sztabie jest jeszze moja recka Twierdzy delux :wink:
http://www.sztab.com/rece...eluxe,1375.html
  Temat: gry TWIERDZA
tigikamil

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8149

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Lip 19, 2007 10:25 am   Temat: gry TWIERDZA
Wg mnie Twierdza to jedna z lepszych gier strategicznych. Sprawnie połączono w niej elementy ekonomii z budową wspaniałych zamków i walką. Jest to, to co tygryski lubią najbardziej :mrgreen: Polecam!
  Temat: The Wiggles
tigikamil

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 8884

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Lip 19, 2007 10:23 am   Temat: The Wiggles
Oczywiście, że ktoś zetknął się z tą grą :D I powiem szczerze, że nie miałem do niej nigdy cierpliwości. Owszem na początku zabawa jest przednia, Wigglesy robią różne śmieszne rzeczy i ogólnie jest wesoło. Tylko, że nie bardzo w tym wszystkim wiadomo w którą stronę należy kopać. Pamiętam, że w kampanii zawsze dochodziłem do takiego momentu, gdy nie wiedziałem co począć dalej. Obszar wykpów i labirynt tuneli nie pozwalał w sposób precyzyjny określić dalszego kierunku ekspansji. To oczywiście tylko moje odczucia. I dodam też, że podchodziłem do tej gry nawet z 5 razy i ciągle nic. Nie porwała mnie.

A o tym porównaniu do Settlersów to żeś pojechał nieźle :razz: Już prędzej do Cultures bo tam chociaż się rozmnażali :wink:
  Temat: The Settlers
tigikamil

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15703

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Maj 23, 2007 6:20 pm   Temat: The Settlers
Tak właśnie, mogę potwierdzić słowa Klemensa. Rozgrywka w 10-leciu baaaaardzo przypomina tą z S2. A grafika dodaje tylko osadnikom uroku :D
  Temat: Dodajemy strone do katalogow tematycznych - zarob gwiazdki !
tigikamil

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 10078

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Maj 16, 2007 5:24 pm   Temat: Dodajemy strone do katalogow tematycznych - zarob gwiazdki !
gwiazdor.pl/
rsactive.max-plus.pl/
katalogstron.bramkasms.boo.pl/
otwarty.info

Dodać dodałem, ale na razie bez odpowiedzi czy przyjęli.
  Temat: Jak poznaliście sztab?
tigikamil

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8350

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Maj 05, 2007 2:51 pm   Temat: Jak poznaliście sztab?
A mnie zachciało się pisać poradniki do Knights and Merchants, napisałem kilka i wysłałem na knights.sztab.com. Później na stronie sztabu znalazłem ogłoszenie szukamy pracowników i rozpocząłem karierę, która może nie rozwija się intensywnie ale przynajmniej jest :razz:
 
Strona 2 z 5
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16