gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 74
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Knights of Honor - mody
tigikamil

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 9172

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Sty 09, 2011 10:21 pm   Temat: Knights of Honor - mody
Kiedyś interesowałem się tym tematem, ale niestety moje poszukiwania się nie powiodły. Już wtedy większość modów zaginęła w otchłani internetu. Znaleźć działający link było naprawdę trudno.
  Temat: Jakie znacie najciekawsze gry pirackie?
tigikamil

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6955

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 7:29 pm   Temat: Jakie znacie najciekawsze gry pirackie?
Jedyne co mi przychodzi do głowy i jest godne polecenia to Pirates! w nieco nowszej odsłonie:
http://www.sztab.com/g-sid-meiers-pirates/

Inne gierki o piratch, w które grałem są albo nędzne (piraci nowego świata 2 - niedawno w CDA), albo w ogóle nie chcą się na nowszym sprzęcie uruchamiać (np. http://www.rpg.sztab.com/...B3w,309,2.html)

PS. Pamiętam te czasy kiedy w Corsairs grałem godzinami :wink:
  Temat: Szukam gry
tigikamil

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4807

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Cze 13, 2009 10:54 am   Temat: Szukam gry
Jeżeli rzucało się kostkami, wybierało ludka i budowało drogi to musiał być CATAN :wink:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=44

Chociaż nie nastrajał bym się zbytnio bo gra ma poważne problemy z działaniem na nowszych kompach - wiem bo wywala u mnie na dwóch (z trzech) komputerach.

Trafiłem?
  Temat: gra helldorado
tigikamil

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7897

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Maj 07, 2009 5:24 pm   Temat: gra helldorado
No niestety poradnika brak. Jednak najfajniejsze jest w tej grze to, że trzeba kombinować. Jak się nie uda jedną drogą spróbuj inną :wink: .
  Temat: Złe galerie
tigikamil

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 10060

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Mar 20, 2009 3:39 pm   Temat: Złe galerie
Chciałem zmienić okładkę do Majesty 2 i oczywiście się nie udało... Można wywalić starą okładkę?
  Temat: Konkurs na fabułę gry RPG
tigikamil

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 6433

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Wrz 07, 2008 11:12 am   Temat: Konkurs na fabułę gry RPG
Mery chodzi przecież tylko o to, że takie konkursy są chamstwem i żerowaniem na niewiedzy pisarczyków. I co ma u diaska do tego, kwestia jakich gier dotyczy konkurs?

Co prawda mogą pobudzić młode umysły do tworzenia ale zawsze...
  Temat: Gods: Kraina Nieskończoności
tigikamil

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 14616

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Wto Sie 26, 2008 7:53 pm   Temat: Gods: Kraina Nieskończoności
Nie warto, jak chwilę pohandlujesz i dotrzesz tak daleko żeby cię opuścili będziesz miał kasy jak lodu :wink:
  Temat: Gods: Kraina Nieskończoności
tigikamil

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 14616

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Wto Sie 26, 2008 9:44 am   Temat: Gods: Kraina Nieskończoności
Wczytać grę? :wink: W instrukcji przynajmniej nie ma słowa o wskrzeszaniu, a i z tego co pamiętam nie było o tym mowy.

Chociaż może u jakiegoś elfiego maga... Ach ta skleroza :razz:
  Temat: Gods: Kraina Nieskończoności
tigikamil

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 14616

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Czw Sie 21, 2008 10:53 am   Temat: Gods: Kraina Nieskończoności
Och ten tekst to ja pisałem grubo ponad dwa lata temu i raczej niewiele pamiętam z takich szczegółów.

Może po prostu nie wiesz na co patrzeć? Wydaje mi się, że to były takie duże zielone liście, a nie jakieś małe kwiatuszki coby ich nie było widać. Powinieneś je widzieć bardzo dobrze.

Ale jak mówię, głowy nie dam bo po prostu nie pamiętam.
  Temat: W samo południe - nieumarli
tigikamil

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9058

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Sie 11, 2008 10:54 am   Temat: W samo południe - nieumarli
Nie powinni biegać, choć tak na dobrą sprawę to nie wiadomo nawet, dzięki czemu mogą chodzić :wink: W grach zombie są powolne, ale szkieletory biegają jak głupie, chociaż mięśnia nie mają ani jednego.
  Temat: Sapere aude, homo interneticus!
tigikamil

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 15265

PostForum: O forum   Wysłany: Nie Lip 20, 2008 10:41 pm   Temat: Sapere aude, homo interneticus!
Google twoim przyjacielem :wink:

Sapere aude - z łac. miej odwagę posługiwać się własną mądrością
  Temat: W samo południe - Początkujący mag
tigikamil

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6157

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Nie Maj 18, 2008 11:36 am   Temat: W samo południe - Początkujący mag
Nareszcie coś z fantastyki ;)

Wg mnie cała przyjemność grania magiem sprowadza się właśnie do tego, że na początku jest on łajzą i stopniowo obserwować możemy jak staje się potężnym przeciwnikiem. Zawsze jest przecież tak, że granie wojownikiem jest dla tych "początkujących" vide gotowce w NWN. Dlatego w prowadzenie maga daje podwójną satysfakcję. Raz, że włożyliśmy w to wiele wysiłku, a dwa że później naprawdę ciśnie :wink: Dlatego wybrałem odpowiedź "Nie", jest dobrze tak jak jest :mrgreen: Zresztą taki np. czarodziej z reguły ma jakieś wsparcie, typu towarzysze drużyny lub jak jest sam, chowaniec bądź przywołanie zwierzaka.
  Temat: INSTALACJA GRY BLACK BUCCANEER
tigikamil

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6094

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Maj 18, 2008 11:28 am   Temat: INSTALACJA GRY BLACK BUCCANEER
He he, pierwszym czynnikiem, który mógł wpłynąć na niedziałanie gry jest Vista ale gwoździem do trumny wg mnie jest fakt że masz system 64 bitowy. Teoretycznie powinno działać ale jak jest w praktyce właśnie doświadczasz sam.
  Temat: Nowy wygląd strony
tigikamil

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22060

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 6:01 pm   Temat: Nowy wygląd strony
Mikiss napisał/a:
Czy dodaj grę to jest to coś w rodzaju wpisu, a dodaj tekst o grach to zapowiedzi, recenzje itd.?


Sam sobie odpowiedziałeś :mrgreen:
  Temat: Jaka to gra?
tigikamil

Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 109396

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Sty 09, 2008 9:07 am   Temat: Jaka to gra?
Specjalnie podkreślałem, że POZAKONKURSOWO bo lekko nie mam czasu na wymyślanie zagadek :wink:
 
Strona 1 z 5
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16