gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Strategia Polski w wypakdu ataku przez Rosjye
tequila.jakarta

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5362

PostForum: Militaria   Wysłany: Pon Mar 14, 2011 11:12 am   Temat: Strategia Polski w wypakdu ataku przez Rosjye
Wedlug mnie, sprawa jet niceco skomplikowna dlatego, ze w kazdym wieku jest nowa zasada na ktorej zalezy zwieczestwo. w pewnym wieku wiekszosc ludnosci albo wojska nie wywierala wielkego wplywu na wojne, i malutki kraj jak Swecja mogla atakowac i nawet zmiadzac wieksze kraje, nawet Rosje! Natomiast podczas pierwszej wojny swiatowej, potega i produkcja przemyslowa byla jedynym waznym czynnikiem zwieciestwa. Jesli uwazamy, ze w czasie wojny kraj, ktory jest wiekszy zawsze odnosi zwieciestwo, patrzymy na aktualna situacje w Afganistanie, na przyklad, i nie wyglada na to, ze wszystko jest tak proste….

Wiec, w naszych czasach, ktory czynnik jest najwazniejszy:

Ilosc ludnosci?
Ilosc zolnierze?
Jakosc zolnierze?
Teknologi?
Geografi?
Esprit de corps?
Albo inny czynnik?

Jak Pan uwaza?
  Temat: Strategia Polski w wypakdu ataku przez Rosjye
tequila.jakarta

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5362

PostForum: Militaria   Wysłany: Wto Mar 08, 2011 4:17 am   Temat: Strategia Polski w wypakdu ataku przez Rosjye
Przepraszam bardzo, jesli sa niektore bledy we tym tekscie, ale nie mam polskiego pochodzenia; jestem kanadjyczykiem, ktory uczyl sie polskiego w roku 1988 na UJie. Niedawno temu, napisalem krotki tekst na temat "Strategia Polski w wypadku ataku przez Rosjye".

http://polishhedgehogstrategy.blogspot.com/

Ten tekst jest niestety po angielsku, ale mam nadzieje, ze sa czlonki tego forumu, ktorzy sa w stanie czytac, docenic i komentowac ten tekst.

Wszystkiego najlepszego kolegom!
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16