gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: WYCZERPANIE WOJNĄ NIE SPADA!
sztosik

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 8485

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 1:46 pm   Temat: WYCZERPANIE WOJNĄ NIE SPADA!
Ja mam podobnie, z tym że nic nie zmieniałem w grze.
Gram też Polską, podbiłem pół Europy (około 100 prowincji) , mam 150tys armii i wyczerpanie wojną permanentnie ponad 10. Jest raptem 1460 rok. Liczba dostępnych żołnierzy (ta w rogu) zatrzymała się na około 6.000 i nie rośnie (mimo że limit wojska nieprzekroczony, stabilność 3 i kapitał ludzki około 150.000) Ewentualnych buntowników i agresywnych słabeuszy eliminuję w zarodku. To chyba jakiś bug.
  Temat: EU3 i Piraci
sztosik

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5971

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Kwi 01, 2011 6:02 pm   Temat: EU3 i Piraci
Witam
Mam problem, gram Portugalią i skolonizowałem Amerykę Środkową i Południową, niestety w tych stronach aż roi się od piratów. Nie są silni ale wkurzają bo trzeba ich lać ręcznie, przez to przerwałem grę bo oni wyskakują co chwilę i to dosłownie wszędzie. A jak się ich nie ubije to z kolei w prowincjach bieda.
Da się ustawić żeby flota ich automatycznie atakowała albo jakoś inaczej zaradzić na ten problem?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16