gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 8
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: a w co grac po baldurs gate 2
szogi

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5560

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Lut 09, 2010 10:43 pm   Temat: a w co grac po baldurs gate 2
witam
co polecacie ?? cos w stylu baldura
  Temat: Baldur's Gate II Wieża strażnika
szogi

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6352

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Czw Gru 03, 2009 8:36 pm   Temat: Baldur's Gate II Wieża strażnika
Mam problem jak chce wejść do wieży strażnika już pod koniec gry zaraz idę oddać latarnie elfom (Jestem w Cień Anm)i chciałem tam wejść i jak już mnie zabierają na górę to jest komunikat żeby wejść potrzebujesz jakiegoś przedmiotu i tu pytanie jakiego ??
  Temat: Baldur's Gate 2
szogi

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5563

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Lis 02, 2009 9:10 am   Temat: Baldur's Gate 2
Gdzie mogę zidentyfikować przedmiot bo nie mam nikogo w drużynie kto to może zrobić ??
  Temat: Baldur's Gate 2
szogi

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5848

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Paź 28, 2009 10:26 pm   Temat: Baldur's Gate 2
dobra dziex za pomoc
ps 1 już kiedyś przechodziłem , ale jak będę miał to pewnie i w nią zagram
pozdro

[ Dodano: Sob Paź 31, 2009 11:11 pm ]
jeszcze jedno pytanko jak zdjąć wyssanie energii z członka ekipy ??
jak sie ten czar nazywa i kto go ma albo gdzie możne nas ktoś uleczyć

[ Dodano: Pon Lis 02, 2009 9:09 am ]
A i jeszcze jedno gdzie mogę zidentyfikować przedmiot bo nie mam nikogo w drużynie kto to może zrobic
  Temat: Baldur's Gate 2
szogi

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5848

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Paź 28, 2009 3:03 pm   Temat: Baldur's Gate 2
a możne trzeba jakiś plik z 98 zgrać bo ja mam jedna z pierwszych wersji

[ Dodano: Sro Paź 28, 2009 3:25 pm ]
dobra wkur..... sie i kopiłem cala sage na allegro za 28 zl
  Temat: Baldur's Gate 2
szogi

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5848

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Paź 28, 2009 10:20 am   Temat: Baldur's Gate 2
no właśnie grałem , jeszcze powiem ze jak próbowałem instalować z płyt to przy 2 wyskakiwał błąd ze nie możne skopiować jakowegoś pliku a z obrazu płyty poszło
  Temat: Baldur's Gate 2
szogi

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5848

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Paź 27, 2009 10:46 pm   Temat: Baldur's Gate 2
pirat , xp , przeinstalowałem, kminilem z "uruchom z zgodnością i nic
  Temat: Baldur's Gate 2
szogi

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5848

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Paź 27, 2009 5:08 pm   Temat: Baldur's Gate 2
witam
mam problem miałem baldura na płytach i zrobiłem z nich obrazy zainstalowałem , kończę tworzyć postać wszystko wprowadziłem naciskam akceptuj po czym jest klikniecie pojawia sie czarny ekran i da się tylko zakończyć grę ?? ktoś wie o co biega ??
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16