gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 3
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gra strategiczna w prezencie
sylssa

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4642

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 20, 2011 10:43 am   Temat: Gra strategiczna w prezencie
Dziękuję wszystkim za pomoc! Rzeczywiście ciekawym pomysłem byłaby gra Shogun 2: Total War ale niestety premiera jest za pózno... :cry: Potrzebuję tego parę dni wcześniej...
Ostatecznie myślę że zdecyduję się na grę Civilization V i mam nadzieję że obdarowany będzie mile zaskoczony :smile:

[ Dodano: Nie Lut 20, 2011 10:50 am ]
Mam jeszcze pyatnie. Znalazłam w internecie różne okładki do tej samej gry Civilization V. Czy poza okładką gra różni się zawartością? Która wersja będzie najbardziej bogata i warta zakupu?
A może jest jeszcze inna wersja niż te które zamieszczam?
  Temat: Gra strategiczna w prezencie
sylssa

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4642

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Lut 15, 2011 6:53 pm   Temat: Gra strategiczna w prezencie
Dziękuję za pomoc! A czy to się różni od wcześniejszej wersji gry, czy tylko grafika jest nowa? Przepraszam za może głupie pytanie ale zupełnie się na tym nie znam :oops: .
Może koś ma jeszcze inne propozycje?
  Temat: Gra strategiczna w prezencie
sylssa

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4642

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Lut 13, 2011 7:08 pm   Temat: Gra strategiczna w prezencie
Witam,
Chciałabym kupic grę strategiczną dla osoby która lubi taki gry jak: Fallout3, Civilization...
Cena nie gra roli,
Z góry dziękuję za pomoc :wink:
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16