gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 37
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Worms
spiderlo

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20808

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Gru 28, 2009 11:52 pm   Temat: Worms
.Klemens. napisał/a:
Też prawda szeregowy spiderlo. :wink: Ale gdyby nie gry strategiczne to teraz nie byłbym takim dobrym strategiem. :wink:


Szkoda, że u mnie się nie sprawdza. Gram w gry sportowe, niestety sportowcem dobrym nie jestem. Na PC dużo łatwiej się biega za piłką:)
  Temat: Worms
spiderlo

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20808

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Gru 27, 2009 2:21 pm   Temat: Worms
Moja gdzieś leży zakurzona od kilku lat... Trzeba by poszukać, ale gry PC to niesamowite zjadacze czasu. Godzina godzinie nierówna: 1,5 godziny na wykładzie - katorga, 1,5 godz przy grze - mija jak 5 minut :razz: Czy to nie jest przypadkiem zakrzywienie czasowe? :wink:
  Temat: Worms
spiderlo

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20808

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Gru 26, 2009 4:16 pm   Temat: Worms
W liceum zebraliśmy grupę kilku fanatyków Worms World Party i nagraliśmy własne głosy, podkładając dźwięki zamiast tych komputerowych. Wtedy dopiero zaczęła się zabawa. Każdy z zapaleńców miał własną drużynę, gromadził punkty i specjalizował się z poszczególnej broni, którą opanował do perfekcji:) Ja lubowałem się podrzucaniem wszelkiego rodzaju ładunków za pomocą długiej liny, za pomocą której wyczyniałem cuda. Ach, te czasy... :cry:
  Temat: Bieda w telewizji
spiderlo

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13162

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Gru 26, 2009 4:09 pm   Temat: Bieda w telewizji
Oglądałem kiedyś programy w TV o grach komputerowych nie posiadając jeszcze komputera i zachwycałem się nimi. Potem kupiłem komputer i na oglądanie programów o grach PC i na konsole nie było już czasu:) :mrgreen:
  Temat: fani Football Managera poszukiwani
spiderlo

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 13345

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Sro Gru 23, 2009 10:18 pm   Temat: fani Football Managera poszukiwani
Hej, to jedna z moich ulubionych gier PC. Grywam w tą serię już od 2000 roku, choć wtedy nie było jeszcze podziału na Football Manager i Championship Manager. Ze swojej strony mogę pomóc w redakcji tekstów na temat gry, korekcie, pewne rzeczy mógłbym opracować. Nie dysponuję dużą ilością wolnego czasu, więc nie deklaruję się jako manager projektu, ale etatowym kapitanem mógłbym być:) :wink:

[ Dodano: Sro Gru 23, 2009 10:38 pm ]
Dopiero zobaczyłem datę napisania ostatniego postu:)
  Temat: Książki do recenzji
spiderlo

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7464

PostForum: Książki   Wysłany: Wto Lis 10, 2009 12:09 am   Temat: Książki do recenzji
Również zgłaszam się do zrecenzowania kolejnych tytułów.
Może trafi się coś Sapkowskiego lub Kinga? Jeśli nie, na pewno znajdą się inni, interesujący autorzy :razz:
  Temat: Sid Meier`s Civilization IV: Warlords
spiderlo

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 10636

PostForum: Civilization   Wysłany: Wto Lis 10, 2009 12:02 am   Temat: Sid Meier`s Civilization IV: Warlords
Gram w dodatek: Beyond the sword. Doszło kilka cywilizacji i masę nowych jednostek, technologii. Tylko wsród Holendrów, Indian, Inków i Rosjan brakuje mi Polan. Może twórcy pomyślą o tym w następnej serii? :wink:
 
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16