gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 37
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: współpraca z producentami gier PC
spiderlo

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 22966

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Czw Lip 22, 2010 10:11 am   Temat: współpraca z producentami gier PC
Hej

Chciałbym podjąć współpracę z producentami gier komputerowych na zasadzie pisania scenariuszy (polskie), podawania nowych pomysłów, zbierania informacji, np.: do gier sportowych.
Czy wiele coś o firmach, które poszukują takich współpracowników?
  Temat: Worms
spiderlo

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20808

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Lip 21, 2010 11:33 pm   Temat: Worms
Niestety, gra się włącza, ale po przejściu w tryb rozgrywki pojawia się czarny ekran.
Wormsy słychać, ale ktoś zaatakował je bronią "ciemności absolutne", że nawet kursora nie widać:(

W tym tygodniu napiszę dokładną konfigurację - piszę teraz z innego komputera a nie pamiętam podzespołów..
W każdym razie to laptop 2-letni, Gateway, z procesorem Corel Duo i kartą Radeon, 3 GB RAM i systemem Vista (może to problem).
  Temat: Harry Potter
spiderlo

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 22369

PostForum: Książki   Wysłany: Sro Lip 21, 2010 2:50 pm   Temat: Harry Potter
Zacząłem czytać siódmą część Harry Pottera, wciąga dużo bardziej niż pierwsze tomy.
  Temat: W co obecnie gracie?
spiderlo

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65215

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lip 21, 2010 2:47 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Znacie może grę, która byłaby podobna do Capitalism II? O ile mi wiadomo, część trzecia jeszcze nie powstała...

A grywam wciąż w Football Manager 2010, ta gra mi się nie nudzi.
  Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
spiderlo

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 35845

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Sro Lip 21, 2010 2:36 pm   Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
Od napisania ostatniego postu minęło pół roku a my nadal jesteśmy w kropce.

Myślę, że ze stadionami zdążymy na czas, gorzej z infrastrukturą. Wciąż brakuje dróg, parkingów, hoteli, itd.
  Temat: Mundial 2010
spiderlo

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 9565

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Sro Lip 21, 2010 2:33 pm   Temat: Mundial 2010
No i Europa zdominowała piłkarski świat. Po tym jak Hiszpania rozgromiła Polskę, może i dobrze, że zwyciężyła w mistrzostwach. Zawsze to dostaliśmy łupnia od najlepszej drużyny na świecie. Szkoda, że aż 0:6...
  Temat: Worms
spiderlo

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20808

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Lip 21, 2010 2:29 pm   Temat: Worms
Próbowałem ostatnio zainstalować Worms World Party na niezbyt starym laptopie. Gra już nie poszła:(
  Temat: KUPIMY CIEKAWY POMYSŁ
spiderlo

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4606

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Lip 21, 2010 2:27 pm   Temat: KUPIMY CIEKAWY POMYSŁ
Witam Krisenrun

Proszę o więcej szczegółów na michalmazik@gmail.com.
Piszę opowiadania, artykuły dla gazet i agencji reklamowych. Myślę, że i tutaj mógłbym poradzić sobie ze zleceniem.
  Temat: W samo południe - Civilization ciąg dalszy
spiderlo

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8659

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Lut 05, 2010 1:25 am   Temat: W samo południe - Civilization ciąg dalszy
Ilość wojska, niekoniecznie - grając w Civ rozwijałem najbardziej naukę, miałem tylko tyle wojska, aby się obronić i wygrywałem grę na innych płaszczyznach. Nie byłem w stanie nikogo zaatakować, ale miasta czasami same zgadzały się do mnie przyłączyć, więc teren państwa powiększałem. Próbowano mnie atakować, z dzidami i łukami podczas gdy miałem już czołgi, co z tego, że mało... :twisted:
  Temat: Osady,wioski i miesciny wokol MIAST
spiderlo

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8752

PostForum: Civilization   Wysłany: Pon Sty 11, 2010 6:12 pm   Temat: Osady,wioski i miesciny wokol MIAST
Wioski rozwijają się też z nowymi technologiami, dostarczają więcej złota. No i musi być żywność w mieście.
  Temat: Civ4
spiderlo

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 8353

PostForum: Civilization   Wysłany: Pon Sty 11, 2010 6:09 pm   Temat: Civ4
Wybudować akwedukt, zwiększy to zdrowie miasta, no i wykarczować dżunglę wokół miasta, jeśli jest.
  Temat: W co obecnie gracie?
spiderlo

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65215

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sty 08, 2010 1:33 am   Temat: W co obecnie gracie?
Football Manager 2010. Usłyszałem ostatnio o managerze Realu Madryt. Trenuje się zawodnika - celem jest przebicie się do pierwszej "11" Królewskich. Grał ktoś w tą strategię sportową? Warto instalować?:)
  Temat: Amerykanizacja Polaków
spiderlo

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6817

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Gru 29, 2009 4:48 pm   Temat: Re: Amerykanizacja Polaków
bobinhool napisał/a:
Nie trudno zauważyć jak Amerykanie nas Amerykanizują, nawet zaczynamy obchodzic ich święta (np.: Halloween) niedługo stare tradycje zginą w Polsce. Wszyscy już są od nich uzależnieni. Czego media nie powiedzą to ludzie w to wierzą.


Halloween to święto irlandzkie, a nie amerykańskie. W Stanach Zjednoczonych szybko przyjęło się wraz z ogromną liczbą emigrantów z Irlandii i fakt faktem teraz bardziej popularne jest w USA niż w UK. Typowo amerykańskie święto (czy tylko amerykańskie - niewiem) to Święto Dziękczynienia z ogromnym indykiem podawanym do stołu.

A z naszych świąt?
Ciągle pozostało topienie marzanny - staropolskie pogańskie święto, lejos, Boże Narodzenie, Wielkanoc i wiele innych. Niektóre powoli odchodzą w zapomnienie - świat idzie do przodu, nie zatrzymamy go. Może za kilka lat będziemy obchodzić Dzień Zakupów albo Święto Supermarketu?
  Temat: Polska Szlachta
spiderlo

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 17296

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Gru 29, 2009 4:40 pm   Temat: Polska Szlachta
Klemens napisał/a:
W mediach i polityce niewątpliwie, ekologia stała się także dobrym biznesem, narzucającym niejednokrotnie urągające zdrowemu rozsądkowi dane, niemniej jednak tego rodzaju badania są przeprowadzane i publikowane, choć raczej w bardziej niszowych mediach niźli Onet etc.:) Teraz pytanie, jak bardzo, Ajm, jesteś zdeterminowany, by do nich dotrzeć:)


Jeśli chodzi o dostępność wody to faktycznie można powiedzieć, że mamy Saharę. Mamy tyle wody co Egipt:)

Słuszny wniosek, że ekologiczność to świetny biznes.
Ekologiczne samochody, ekologiczne torebki w sklepach (słyszał ktoś, żeby folia kiedykolwiek była ekologiczna? Z tego co wiem wyroby sztuczne mogą rozkładać się w naturalnych warunkach nawet kilkaset lat), ekologiczne paliwo, ekologiczne pralki (zużywają mniej prądu i wody niż nieekologiczne - a jakie to są nieekologiczne pralki ? Frania?) itp. itd. Przykłady długo by podawać.
Media zasypują nas "ekologicznością" - oszczędzaj światło, bo to ekologiczne. Słusznie, ale popatrzcie na Las Vegas, Nowy Jork albo Tokio nocą. Świeci się tam więcej niż jedna żarówka :mrgreen:
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
spiderlo

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23476

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Gru 29, 2009 12:10 am   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Lubelska "Perła"
Kiedyś po wielu miesiącach rozłąki z Polską i Lublinem w sklepie na polskiej dzielnicy w Nowym Jorku zobaczyłem lubelską "Perłę" i łezka w oku się zakręciła. Regionalne piwo, które czasem ciężko kupić w innych województwach, dostałem na drugim końcu świata. Oczywiście nie zastanawiałem się ani chwili nad wyborem marki piwa :razz:
 
Strona 2 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16