gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 37
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Football Manager 2014
spiderlo

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 7735

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Lis 09, 2013 1:50 pm   Temat: Football Manager 2014
Gracie w Football Manager 14? Dużo lepszy od 13?
Mam oryginalną 13, jeśli kolejna edycja jest tylko uaktualnieniem składów z drobnymi zmianami to nie opłaca mi się kupować.
  Temat: Taniec ze smokami cz 2
spiderlo

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7324

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Pon Gru 10, 2012 3:57 pm   Temat: Taniec ze smokami cz 2
Zacząłem już czytać "Taniec ze smokami", ale faktycznie chciałbym być już bliżej końca. Spodziewałem się szybkich starć a tu każdy chowa się w swoich krainach i oczekuje. Na razie dla mnie za wcześnie na oceny. Ciekawy jestem, ile jeszcze postaci zostanie uśmierconych.

Najbardziej szkoda mi było. Robba Starka - był to mój faworyt może nie do objęcia tronu, ale do podziału państwa:)

[ Dodano: Pon Gru 10, 2012 3:58 pm ]
Zacząłem już czytać "Taniec ze smokami", ale faktycznie chciałbym być już bliżej końca. Spodziewałem się szybkich starć a tu każdy chowa się w swoich krainach i oczekuje. Na razie dla mnie za wcześnie na oceny. Ciekawy jestem, ile jeszcze postaci zostanie uśmierconych.

Najbardziej szkoda mi było. Robba Starka - był to mój faworyt może nie do objęcia tronu, ale do podziału państwa:)
  Temat: Książki o Templariuszach
spiderlo

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 10429

PostForum: Książki   Wysłany: Czw Lis 08, 2012 12:05 am   Temat: Książki o Templariuszach
Ja kilka czytałem, ale nie zanotowałem tytułów, autorów i teraz kicha.
Sprawdzę tą pozycję - może będę miał w którejś z bibliotek.
  Temat: Książki o Templariuszach
spiderlo

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 10429

PostForum: Książki   Wysłany: Sro Lis 07, 2012 7:37 pm   Temat: Książki o Templariuszach
Szukam książek fabularnych na temat przygód Templariuszy, wypraw krzyżowych i zdobycia Jerozolimy.

Co możecie polecić?
  Temat: Odnośnie pewnego opowiadania
spiderlo

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5341

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sty 28, 2011 9:01 pm   Temat: Odnośnie pewnego opowiadania
Hej

To starosłowiańskie imię. Może nie tak popularne jako Bolesław, Bogumił czy Dobromir, ale dla mnie interesujące.

Lubię książki historyczne, w których akcja odbywa się na ziemiach polskich przed chrztem..
Pisząc opowiadanie nie zdawałem sobie sprawy, że zaczerpnąłem to imię z innej książki.

Co mi przychodzi do głowy - "Bolesław Chrobry" Gołubiewa. Tam chyba też był Nielub, ale nie jestem na 100% pewien.
  Temat: Pytanie o książki fantasy.
spiderlo

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 23947

PostForum: Książki   Wysłany: Sob Lis 27, 2010 2:26 pm   Temat: Pytanie o książki fantasy.
Jedna z najlepszych sag dla mnie to: "Mgły Avalonu". Dużo fantasy, rycerzy, intrygi i polityki. Pisałem recenzje, jest na portalu. Zachęcam do lektury.
  Temat: Jaki najlepszy manager?
spiderlo

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 11791

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Nie Lis 07, 2010 2:16 pm   Temat: Jaki najlepszy manager?
Zacząłem grać w football team. Faktycznie wciąga.
  Temat: Odzyskanie przez Polskę niepodległości.
spiderlo

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5584

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Paź 27, 2010 1:49 pm   Temat: Odzyskanie przez Polskę niepodległości.
Piszę artykuł dla gazety polonijnej o odzyskaniu przez Polskę niepodległości oraz zainteresowaniu Polaków uroczystościami - przeprowadzam małą sondę.

W związku z tym mam pytania do internautów:

Co oznacza dla Was odzyskanie niepodległości przez Polskę? Czy Polacy są patriotami? Czy zamierzacie uczestniczyć w uroczystościach?

Będę wdzięczny za pomoc. Osoby chętne proszę o podanie imienia, kierunku i roku studiów, szkoły lub wykonywanego zawodu.
Część z wypowiedzi zacytuję w artykule.
  Temat: Jakie znacie najciekawsze gry pirackie?
spiderlo

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6973

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 10:32 am   Temat: Jakie znacie najciekawsze gry pirackie?
Gram w Port Royal 2 ostatnio.

Fajna gierka. Dość rozbudowana.

Może spróbuję pograć w coś z przygodówek, które wymieniłeś.
  Temat: Jakie znacie najciekawsze gry pirackie?
spiderlo

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6973

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Wrz 09, 2010 6:31 pm   Temat: Jakie znacie najciekawsze gry pirackie?
Szukam czegoś podobnego do Corsais, ale w nowszym wydaniu. Niestety druga część tej świetniej gry nie powstała a szkoda...
  Temat: Polskie kolonie?
spiderlo

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8923

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Sie 04, 2010 12:20 pm   Temat: Polskie kolonie?
Więc bezpośrednio wysp egzotycznych nie mieliśmy...

Szkoda, bo takie kraje jak Holandia, Francja czy Anglia w dużej mierze rozwinęły się dzięki koloniom...

Dzięki za info.
  Temat: Horror, który przeraża...
spiderlo

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5134

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Sie 03, 2010 10:15 pm   Temat: Horror, który przeraża...
Jaki znacie najciekawszy horror?

Film, który przeraża faktycznie a nie wzbudza grozę swoją naiwnością i głupotą...

Dla mnie jedna z ciekawszych pozycji to "Ezgorcysta" z 1974 roku. Remake był dużo słabszy.
  Temat: Polskie kolonie?
spiderlo

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8923

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Sie 03, 2010 10:09 pm   Temat: Polskie kolonie?
Obiło mi się kiedyś kilkakrotnie o uszy, że dawnymi czasy Polska otrzymała lenno w postaci wysp na południu... Orientujecie się w temacie?

Nie interesuję się mocno historią, ale jeśli ta informacja jest prawdziwa to chciałbym znać szczegóły...
  Temat: Elektroniczna gra planszowa.
spiderlo

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7084

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Sie 03, 2010 10:06 pm   Temat: Elektroniczna gra planszowa.
Grałem w Monopol na PC. Jednak to nie to samo co gra planszowa...
  Temat: Jaki najlepszy manager?
spiderlo

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 11791

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Pon Sie 02, 2010 4:40 pm   Temat: Jaki najlepszy manager?
Jakie ciekawe managery piłkarskie znacie oprócz serii Football Manager?
Grałem jeszcze w Championship Manager i Fifa Manager.

Może jest jakaś świetna, ale mało znana gra?
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13