gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guild Wars: Factions - klan Sztab VVeteranow
sedrix

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7288

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Sty 19, 2010 11:07 am   Temat: Guild Wars: Factions - klan Sztab VVeteranow
Czy gildia nadal funkcjonuje? I ilu jest członków?
  Temat: Masz problem z jakimś Gothiciem?
sedrix

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5563

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Sty 19, 2010 11:01 am   Temat: Masz problem z jakimś Gothiciem?
No to ja mam lepszy sposób na gothica jedynke całego dzięki niemu przechodze :mrgreen: Najpierw idę do tego gościa przy bramie i biore od niego zadanie polegające na pozbyciu się jakiegoś typa z nowego obozu. Potem przechodzę przez bramę do zamku (trzeba przebiec z bronią to cię wpuszczą) idę do magów i biorę pierścień do zręczności. Potem lece do gościa którego mam się pozbyć (jest z drugiej strony starego obozu) i rozmawiam z nim. On proponuje mi, że zaprowadzi mnie do nowego obozu. Idę z nim (po drodze zdobywam poziom :mrgreen: ) przeed nowym obozem on mi daje pierścień i rozmawiam z nim. Jak dostanę exp lecę do i uczę się akrobatyki. (Tak pewnie robi większość graczy, a teraz moja unikalna część) Wracam przed stary obóz i na prawo od głównej bramy znajduje się teren orków. Rozmawiam ze strażnikami a potem wskakuję tam.
Ciągle skacząc przemieszczam się aż do pierwszych napotkanych orków (ważne jest to aby ciągle skakać i posiadać akrobatyke) ściągam ich i wracam w podskokach. Staram się aby ciągle za mną biegli razem z tymi "słodziudkimi pieskami" mijam strażników i zatrzymuję się troche dalej (jeśli nadal coś cieę goni to możesz trochę pobiegać w kółko.
Orkowie w końcu zatłuką strażników wtedy należy ich zgubić i zabrać kusze strażnikom wraz z 3 lvl dajemy 10 pkt w zręczność i możemy używać kuszy (zasieczemy nią wszystko, a potem i tak można zdobyć kuszę Blizny). Z kasą w gothicu naszczęście nie ma problemów z powodu bugu w nowym obozie. Przy najemnikach znajduje się koło szlifierskie. Należy do niego podejść i zacząć robić miecze ponieważ nic nie jest do tego ptrzebne. Jeden miecz = 50 bełtów.
Troche sie rozpisałem, ale Mam nadzieje że pomogłem.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16