gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: warzone 2100 problem z misją 7
rander

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9244

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 12:36 pm   Temat: warzone 2100 problem z misją 7
Musisz upewnić się na 100 % czy nie ukryły się w mało widocznych miejscach czołgi wroga.
Misja nie będzie zaliczona dopóki nie zlikwidujesz ostatniego z nich.
Dla poprawienia widoczności terenu wybuduj wieżyczki radarowe, i zwracaj baczną uwagę na teren który jeszcze nie został zwiedzony przez twoje wojsko,na mapie jest on oznaczony jakby " dziurami ".
Też gdy przechodziłem 7 misję miałem z tym problem,mimo że transportowiec wroga przestał już przelatywać bo zlikwidowałem całą jego bazę,myślałem że będzie transport wroga w ostatniej chwili (taki mógłby być,gdybyś nie zlikwidował kompletnie jego bazy) a tu po prostu trzy małe jego czołgi ukryły się w małej zatoczce i sobie spokojnie czekały bez atakowania,mimo że były w miarę blisko.Zauważyłem je dopiero po bliższym podjechaniu,bo nie miałem w pobliżu wybudowanych wieżyczek radarowych.
Dopiero wtedy zaczęły atak i bez problemu je wtedy rozwaliłem.

Co do zielonego światełka pamiętam 5 i 9 misję w pierwszej kampanii,że po zniszczeniu i odzyskaniu wracając na lotnisko klikając prawym przyciskiem myszy zmienia się kształt kursora na strzałkę,klikając tą strzałką (już lewym przyciskiem myszy) zielone światełko
na lotnisku na którym lądował twój transporter ,znika ono a po tym należy jeszcze nacisnąć kombinację klawiszy na klawiaturze ; LZ,i dopiero w tym momencie misja zostaje zaliczona.
W 9 misji kombinacja klawiszy jest chyba nieco inna,LZ2 czy też LZ#2,zależnie od tego jakiej wersji używasz tej gry,takie informacje będą pisały w początkowych komunikatach tekstowych przy początku każdej z tych misji,uważnie im się przyjrzyj.
P.S. Co do różnych wersji Warzone używam dwóch starszych ale za to stabilnych które nie sprawiają nieoczekiwanych problemów.
Używam Warzone 2100 - 2.0.7 oraz pełnej starszej wersji tej gry,bo próbowałem najnowszej pełnej wersji beta i niestety była z błędami (czołgi przykładowo odmawiały poruszania się itd);
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16