gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 5
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
porui

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136798

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Gru 09, 2007 9:24 am   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
to jest tak, że wciskasz enter i manewrujesz tak, aby pojawiła się obok ikony żegluj do ikona abordaż (kotwica nad burtą)

[ Dodano: Nie Gru 09, 2007 9:35 am ]
co do pancernika Gorgon to trzeba zniszczyć mu żagle kulami łańcuchowymi, wybić załogę kartaczami (do 85 osób) i przy tym zachować jak najwięcej załogi i nie dopuścić do zaabordowania waszego statku najlepiej jest też zatowić statki, które mu pomagają i na skullshores nająć dodatkowych kapitanów (alex bigot, rożek szkutniczy), na belflor I oficera i bosmana, kanoniera też we francji, i w hiszpanii też trzeba poszukać, nigdy nie zatrudniajci w highrock ślepego kanoniera

[ Dodano: Nie Gru 09, 2007 9:36 am ]
jak są jakieś pytania walcie na poruin@o2.pl
  Temat: Port Royal 1 lub 2 ????????? która ciekawsza?
porui

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10136

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Sie 11, 2007 8:42 am   Temat: Port Royal 1 lub 2 ????????? która ciekawsza?
W 2 największym atutem są pojedynki na miecze i szczerze mówiąc doszedłem w nich do niezłej wprawy. Denerwujące jest to, że często cierpimy na niedobór kasy z powodu takiego iż codziennie (w grze) musimy płacić za utrzymanie statku.

[ Dodano: Sob Sie 11, 2007 9:43 am ]
a oto trainery i cheaty do gry http://dlh.net/cheats_Por...pc_ger_idx.html :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  Temat: Codename: Panzers - Faza Pierwsza
porui

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 31024

PostForum: Codename: Panzers   Wysłany: Pon Cze 18, 2007 12:20 pm   Temat: Codename: Panzers - Faza Pierwsza
ja to mam i powiem ze jest to bardzo fajna gra
  Temat: Gra w internecie...
porui

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21763

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Gru 15, 2006 4:32 pm   Temat: Gra w internecie...
ja nie lubie ogama bo rozwalili mnie na 8 universum i stracilem wszystko tydzień później mojego kolegę rozwalił niejaki kaloryfer. świat jest brutalny. :cry:
  Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
porui

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 21244

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Sie 10, 2006 2:15 pm   Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
A ja mam Twierdze 2 Delux i powiem ci, że to jest super gra :mrgreen:

[ Dodano: Czw Sie 10, 2006 4:03 pm ]
i ona wcale nie jest przeciętna!!
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16