gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Problem z Might and Magic IX
player

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 13204

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Lip 23, 2011 6:16 pm   Temat: Problem z Might and Magic IX
Ja miałem podobny problem. Stateczek też mi się zatrzymał, ale że jestem dość porywczy to zacząłem wciskać co popadnie (na keyboardzie), no i płytę wyciągnąłem z napędu i zmieniłem na drugą (mam jakąś wersję dwupłytową dodawaną do jakiegoś czasopisma, jeśli dobrze pamiętam było to jeszcze SGK -Świat Gier Komputerowych). W każdym razie przeszło dalej i się zaczęło... Gierka strasznie spowalnia podczas ładowania ekranów (inwentarz, menu główne), tak bardzo że się grać nie da po prostu. To nie jakiś szrot tylko 4GB RAMU, Athlon 2,4 Ghz, GF 430, XP SP3 więc na pewno komp nie jest za słaby. Kiedyś grałem i było w porządku, tyle że na słabszej maszynce (ale też XP). Więc problem musi być natury kompatybilnościowej. Spróbuję reinstalować.

[ Dodano: Sob Lip 23, 2011 8:21 pm ]
Sprawdziłem, tj. próbowałem uruchomić na innym kompie. Jest jeszcze gorzej, znaczy po zainstalowaniu w ogóle się nie uruchamia. Otwiera się okienko konfiguracyjne, później takie czarne mniejsze i nic. Konfiguracja kompa inna, Athlon XP 1700, GF 5200, 768 Mgb RAM DDR 1, również XP SP3. Okazało się że jest patch w wersji 1.2 (a nawet 1.3 nieoficjalny), ale nigdzie nie znalazłem w wersji dla tej z CD Projekt czyli PL. Gdy tak szukałem natrafiłem na stronę CD Projektu, ale tam był tylko M&M 8: Day of Destroyer. Trochę poczytałem co tam piszą i w podobnych sprawacg należy sprawdzić sterowniki do procesora (bo to on może powodować problem). Także stery do CPu, rewizja itd. trza spróbować.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16