gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Morrowind
orit

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12549

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sob Lut 21, 2009 8:54 pm   Temat: Morrowind
To fakt, Morrowind to gra, którą naprwde zachwycam sie do dzis
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
orit

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 136771

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Lut 08, 2009 6:24 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
A czy ktos odnalazl buga przy zdobywaniu fortow ktory pozwala na stukanie doswiadczenia w nieskonczonosc praktycznie? :lol:

[ Dodano: Nie Lut 08, 2009 6:28 pm ]
Malak napisał/a:
Cześć, mam pytanie do kogoś obeznanego w tej grze.

Gram po stronie francuskiej, gubernator powiedział, że mogę szukać tego francuskiego kupca na własną rękę. No i widziałem, że koledzy wyżej pisali, że ma na nich czekać ten statek czy coś, jednak ja nie potrafię do takiej sytuacji doprowadzić. Po prostu utknąłem :( Jakby ktoś obeznany mógł mi udzielić odpowiedzi na mój problem tutaj lub na gg (2427233), to byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt :)

Na Gray Salis w znajdziesz pirata ktory opowie ci historie swoja i swojego statku i poprosi o odbicie go. Pokrec sie po wiosce i orozmawiaj ze wszystkimi

[ Dodano: Nie Lut 08, 2009 6:29 pm ]
andy430 napisał/a:
Jestem w kampanii francuskiej po misji z uwolnieniem kupca. Zrobilem ją bez problemów ale nie wiem co robić dalej. Mam 8 poziom ale żaden z gubernatorów nie chce mi dać zadania. Czy może to mieć cos wspolnego że mam reputację u wszystkich krajów jako wrogi? Jeśli tak to jak ją zdobyc?


Jesli masz wszystkie kraje jako wrogie-jestes piratem? Poszukaj u piratow agentow z kraju do ktorego chcesz przystac-za 5000 sztuk zlota otworza swoje porty

[ Dodano: Nie Lut 08, 2009 6:30 pm ]
Petera Orda mozna znalezdz na Tel-Kerat, malej wyspie francuskiej
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16