gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kings of Chaos
onibytom

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5375

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Sie 28, 2006 6:29 pm   Temat: Kings of Chaos
ja powiem tyle, jako, że grałem w tą gre od wrzesnia 2003 do lipca 2006 (z niewielkimi przerwami).
Ta gra jest mierna, podstawą jest naklikanie jak najwiekszej armii za pomocą róznych programów do klikania (nie jest to nielegalne, poniewaz polega to na tym, ze ty klikasz komuś wojaka a on w zamian za to klika tobie). ta gra naprawde pochłania czas.
istnieje tez klan zrzeszający Polaków od lutego 2004 grających w tego pochłaniacza czasu.
Nazywa się Polanie.

oto adres ich forum www.polanie.biz/forum


pozdro


co do wypowiedzi klemensa mam pare zastrzeżen: ze szpiegów (spies) i wartowników (sentries) dostajesz normalnie kase, 50% tego co za "normalnego" wojaka, jedynie za najemników nie dostaje sie złota.


gra obecnie straciła bardzo duzo, poniewaz za pomocą jednego ataku mozna pozbawic kogos nawet całej broni. Maksymalnie 1 sabotazem przy pomocy 20 szpiegów mozna skrasc nawet 600 sztuk broni najdrozszego typu, co w praktyce jest równe nawet tygodniowi gry! A podkresle ze takich ataków mozna zrobic 11! Z czego p-o skutecznosci wynosi 50% więc 5*600= 3000.
Obecnie Polanie skupili sie na sabowaniu, kilku z nich ma czołowe statystyki w szpiegostwie, więc niszczą co popadnie.
W kazdej erze Polanie byli w czołówce, przynajmniej 2 graczy było w top100 (w grę gra ponad 50.000 ludzi), a reszta oscylowała w top1000 . W czasach swietnosci klan Polan liczył 1000 osób, obecnie to jedynie grupa zagorzałych zawodników. Oczywiscie nie tylko grających w KOC (kings of chaos) ale tez Red Dragon PL, Hattrick czy Ogame.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16