gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Problem z uruchomieniem Europy Universalis 2 na Win7.
olo_mistrzu

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 15862

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Mar 02, 2010 6:19 pm   Temat: EU3
A instalowałeś Europe Universalis III ? I czy w porządku śmigała?
  Temat: Problem z uruchomieniem Europy Universalis 2 na Win7.
olo_mistrzu

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 15862

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Mar 02, 2010 2:15 pm   Temat: :)
A napisz jeszcze, czy masz procek dwurdzeniowy u siebie w kompie i czy nie wiesza Ci się gra.
  Temat: Problem z uruchomieniem Europy Universalis 2 na Win7.
olo_mistrzu

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 15862

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Mar 02, 2010 12:04 pm   Temat: Problem z uruchomieniem
Kolego, to podziel się swoim rozwiązaniem. Może i dla mnie się przyda.
  Temat: Zawiecha Europy...
olo_mistrzu

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4810

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Mar 02, 2010 11:15 am   Temat: Zawiecha Europy...
Witam.

Mam następujący problem. Zainstalowałem na swoim laptopie EU III + Napoleons Ambition + In Nomine (wszystko z patchami itp.). Dodatek Heir to the Throne zainstalował się bez problemu, z tym, że gra ładowała się tylko do filmiku na początku, następnie wychodziła do pulpitu. W związku z tym, dałem sobie spokój z tym dodatkiem. Po uruchomieniu gra śmiga pięknie przez 5-10 minut (czasem dłużej), po czym się zawiesza (muzyczka normalnie sobie gra, myszką można ruszać, ale obraz "zastyga"). Od razu napiszę, że zmieniałem w menadżerze zadań koligację gry na 1 procesor - nic nie dało. Próbowałem "odpalać" grę przez programik Windows 2000 launcher - bez rezultatów...instalowałem 10 różnych wersji Europy i dodatków z różnych źródeł, i nic :( . Jakieś pomysły ? (tylko nie typu :" kup innego laptopa, zmień procesor itp. tylko jakieś sensowne ...)

Specyfikacja mojego laptopa:
Windows 7 64 bitowy
AMD Turion™ II M500 Dual-Core Mobile 2,2 GHz, 1 MB pamięci podręcznej L 2
4 GB pamięci ram DDR2 800 Mhz
Karta graficzna ATI Radeon™ HD 4650 (1024 MB pamięci DDR3 - maksymalnie do 2815 MB pamięci współdzielonej).

Z góry dzięki
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16