gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 9
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Początek 13 misji - pierwsza kampania w Warzone 2100 ?
ojz

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8497

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 2:52 pm   Temat: Początek 13 misji - pierwsza kampania w Warzone 2100 ?
Jak już wspominałem misję bez problemu można zakończyć siedmioma jednostkami bojowymi i trzema naprawczymi :smile:

btw.
Może kiedyś zagramy na multi ?
  Temat: Początek 13 misji - pierwsza kampania w Warzone 2100 ?
ojz

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8497

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 7:38 pm   Temat: Początek 13 misji - pierwsza kampania w Warzone 2100 ?
meryphillia napisał/a:
Dzizas... Co Wy macie z tym W2100?

Przecież ta gra jest prosta, jak każdy RTS zresztą...

W tej misji na początek zabierasz 9 czołgów i jedną ciężarówkę.
Na początek rozstawiasz czołgi przy lądowisku tak, by niszczyły nadpływające poduszkowce.
W oczekiwaniu na kolejny transport, ciężarówka najpierw budujesz punkt naprawy dla pojazdów, a następnie wyrzutnie rakiet (mają najdalszy zasięg) w liczbie co najmniej 5-6.

Gdy zbierzesz już jednostki z trzech transportów, rozbijasz bazę wroga z prawej strony od lądowiska, a później podążasz w głąb terenu, budując co jakiś czas punkty naprawy, by jednostki nie musiał za daleko dymać przez mapę.

W misji tej warto posiadać z 12 moździerzy zlinkowanych z pojazdem dowódczym, by niszczyć z bezpiecznej odległości umocnienia przeciwnika.


Widzę, że chyba na serio muszę napisać do końca ten poradnik, skoro takie lamki grają w tę grę. ;]


Wiec zapraszam cię w ten temat jak żeś taki progejmer :lol:


http://www.sztab.com/forum/-vt2157.htm#22596
  Temat: Początek 13 misji - pierwsza kampania w Warzone 2100 ?
ojz

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8497

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 6:39 pm   Temat: Początek 13 misji - pierwsza kampania w Warzone 2100 ?
Nie pamiętam dokładni tej misji bo naprawdę dawno nie grałem w ta gę a teraz tam jeszcze nie doszedłem :roll:
Ale z tego co mi tam coś świta, to zawsze w pierwszym całym akcie w każdej z misji używałem siedmiu jednostek bojowych i trzy naprawcze
Oczywiście za każdym razem jak wybadałem jakąś nową technologię to korzystałem z opcji recycling i budowałem nowe jednostki.
  Temat: warzone 2100 problem z misją 7
ojz

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9196

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 6:03 pm   Temat: warzone 2100 problem z misją 7
Z ciekawości sprawdziłem dwa razy całą mapę i nic.
Ale wydaje mi się że gdybym zostawił jakąś jednostkę z misji szóstej nie przeszedł bym do misji siódmej.


Alek na jakiej wersji Ty grasz ?

Już wszystko gra
Zassałem wersję którą polecił mi Rander i bez problemu przeszedłem tą misję nie budując żadnym murów na około tylko jeden budynek Comand realy center i troszkę obrony
  Temat: warzone 2100 problem z misją 7
ojz

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9196

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 5:40 pm   Temat: warzone 2100 problem z misją 7
dalej to samo :/

http://img212.imageshack....ttttttttttt.png
  Temat: warzone 2100 MISJA 8
ojz

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5197

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 5:38 pm   Temat: warzone 2100 MISJA 8
Adres e-mail wysłałem ci na PW
  Temat: warzone 2100 MISJA 8
ojz

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5197

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 9:39 pm   Temat: warzone 2100 MISJA 8
Może mi ktoś udostępnić sejwa do misji ósmej ?
Ponieważ mój problem związany z misją siódma jest nie do rozwiązania
  Temat: warzone 2100 problem z misją 7
ojz

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9196

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 3:26 pm   Temat: warzone 2100 problem z misją 7
Nadal nic
Wygląda to tak
http://img504.imageshack....age=warzone.png

w w21 grałem jakieś 10 lat temu na ps1 i zawsze miałem tylko z tą misją problemy


ewen. mógł byś mi przesłać sejwa ? wersja 2.1
  Temat: warzone 2100 problem z misją 7
ojz

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9196

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 3:09 pm   Temat: warzone 2100 problem z misją 7
problem polega na tym że misja ta jakby się w ogóle nie kończyła
mija czas i porażka


koło zielonego kółka wybudowałem :
Comand realy center
Factory
repair facility
i w około mnóstwo obiektów obronnych.

Zielone kółko znika i nic się nie dzieje
co dalej ?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16