gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szukam gry
naxton

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4411

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Lut 22, 2010 11:12 am   Temat: Szukam gry
Witam szukam gry - lekkiej, prostej i relaksującej z gatunku strategii

Gra ma być w rodzaju: przybywają osadnicy, budują miasta, wioski czy osady, rozbudowują domy, budynki, zbieramy plony i bogactwa - ktoś mnie napada muszę się bronić/ lub ja kogoś napadam

Od razu napisze odpadają gry ekonomiczne - z handlem, dyplomacją, wymianą towarów i innymi bzdetami
a także z wielkim szkoleniem wojowników - ja mam co najwyżej budować jakieś uczelnie, kuźnie czy inne a oni już sami mają automatycznie poprawiać swoje umiejętności ;)
walka na zasadzie wysyłam wojowników w daną strone przeciwnika i oni już sami się tłuką, zbierają łupy lub przegrywają

mogło by być coś jak gra Travian - jednak chce gre z komputerem 3D a nie sieciową
i by była jakaś fajna, przyjemna dla oka grafika :)
Gra najlepiej ze starszych (mam grafike wbudowaną) i w wersji polskiej


sugestie: coś w stylu Ancient Conquest - kiedyś dawno temu sobie pogrywałem, jednak mogła by być bardziej rozbudowana

odpadają np Civilization - jak przyszło mi czytać i uczyć się samouczków, tutorialów (bo bez tego ani rusz) to się zniechęciłem, bo zwiadowca nie chce iśc tam gdzie ja chcę, bo wojownik nie chce walczyć, coś tam nie chce się zbudować bo.... itd
- to ma być gra łatwa i relaksująca

Acha nie ma znaczenia czy akcja gry będzie się odbywać w starożytności na jakiś nieodkrytych lądach czy np w przyszłości na nowoodkrytych planetach

pozdrawiam i dzięki za sugestie
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16