gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 6
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: "Dziedzictwo"
motorider13

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8200

PostForum: Książki   Wysłany: Wto Maj 12, 2009 8:54 pm   Temat: "Dziedzictwo"
Fakt Paulini trochę w tym trzecim tomie przesadził z tą historią jak Roran sam zabija około 200 żołnierzy. Wiecie może kiedy wychodzi ten 4 tom? Trochę nie w temacie jestem. O trzecim tomie dowiedziałem się tylko dla tego że wpadł mi w oko na półce w księgarni.
  Temat: W samo południe - Snajper
motorider13

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 13762

PostForum: Militaria   Wysłany: Wto Maj 12, 2009 4:09 pm   Temat: W samo południe - Snajper
Ważne są wszystkie cechy strzelca wyborowego ale najważnniejsza jest zdolność do kamuflażu. Co komu po celności i cierpliwości jeżeli nie uda mu się przedrzeć przez linie wroga. Celność jest moim zdaniem drugą w kolejności z najważniejszych cech. Co komu po tym że wyczeka chwili gdy cel będzie w odpowiednim miejscu jak nie trafi. Dobry strzelec wyborowy trafi cel pomimo przeszkód.
  Temat: "Dziedzictwo"
motorider13

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8200

PostForum: Książki   Wysłany: Wto Maj 12, 2009 8:30 am   Temat: "Dziedzictwo"
Ksiązka faktycznie jest bardzo ciekawa. Czyta się ją bardzo szybko zarówno pierwszy jak i drugi tom. Książkę bez problemu można kupić w księgarni albo wypożyczyć w bibliotece chociaż zanim książka która dopiero co się ukazała pojawi się w bibliotece trzeba trochę poczekać. A czytał ktoś trzeci tom "Brisingr"
  Temat: dodajdzie 2 działy ! solucje i kody !
motorider13

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 11251

PostForum: Rpg.Sztab - strona   Wysłany: Wto Maj 12, 2009 8:19 am   Temat: dodajdzie 2 działy ! solucje i kody !
Super że każdy może dodawać kody i solucje :mrgreen:
Tylko nie mogę znaleźć opcji za pomocą której można dodawać solucje.
Czy aby dodawać solucje albo kody nie trzeba czasem nawiązać ścisłej współpracy ze sztabem?
  Temat: dodajdzie 2 działy ! solucje i kody !
motorider13

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 11251

PostForum: Rpg.Sztab - strona   Wysłany: Czw Maj 07, 2009 2:47 pm   Temat: dodajdzie 2 działy ! solucje i kody !
Owszem szukanie na google nie boli. Ale załóżmy taką sytuację. Ktoś szuka kodów do swojej gierki i pomiędzy stronkami takimi jak np stp.pl i innymi wyskakuje Sztab. Moglibyśmy zyskać wiele na zamieszczeniu kodów i powiększeniu bazy solucji.
  Temat: Chwilowy kryzys czy słaby rozwój?
motorider13

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 10326

PostForum: Rpg.Sztab - strona   Wysłany: Pią Maj 01, 2009 6:05 pm   Temat: Chwilowy kryzys czy słaby rozwój?
Mam takie pytanko.
Czy tych solucji naprawdę jest tak mało czy ja nie potrafię niczego znależć? Jak do tej pory znalzłem tylko solucje do:
Barrow Hill: Klątwa Kamiennego Kręgu
Sam & Max Hit The Road
i do 18 innych gier które wyświetlają się od razu po wejściu do działu poradniki.
Interesuje mnie solucja do Might and Magic VIII day of the destroyer.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16