gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Fahrenheit!
matievoo

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4708

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Sty 23, 2007 7:54 pm   Temat: Fahrenheit!
Mam problem z pewną misją w której trzeba:
"Jako Carla wyjmij faks i idź z nim do Tommy'ego (mieszka naprzeciwko). Po rozmowie wróć do domu i zadzwoń do Tylera, by zbadał wycinek. Jako Tyler usiądź przy biurku, włącz lampkę i obejrzyj wycinek. Manewrując kierunkiem światła (kursorami), zobaczysz kod wodny banku."
Patrzyłem do poradnika ale dalej nie wiem jak zrobić to aby manewrować kierunkami światła, aby zobaczyć wodny kod banku.
Może ktoś prościej to wyjaśnić jak trzeba ruszać tymi strzałkami aby zobaczyć ten wodny kod
banku ?
Może mi ktoś jeszcze powiedzieć którymi klawiszami standardowo wykonuje się tą misje ?
  Temat: Fahrenheit
matievoo

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6391

PostForum: Gry fabularne   Wysłany: Wto Sty 23, 2007 7:52 pm   Temat: Fahrenheit
Sorrki że w tym dziale ale musze o to zapytać:/
Mam problem z pewną misją w której trzeba:
"Jako Carla wyjmij faks i idź z nim do Tommy'ego (mieszka naprzeciwko). Po rozmowie wróć do domu i zadzwoń do Tylera, by zbadał wycinek. Jako Tyler usiądź przy biurku, włącz lampkę i obejrzyj wycinek. Manewrując kierunkiem światła (kursorami), zobaczysz kod wodny banku."
Patrzyłem do poradnika ale dalej nie wiem jak zrobić to aby manewrować kierunkami światła, aby zobaczyć wodny kod banku.
Może ktoś prościej to wyjaśnić jak trzeba ruszać tymi strzałkami aby zobaczyć ten wodny kod
banku ?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17