gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Koalicja - zgloszenia (dla webmasterow)
mateuush

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 18812

PostForum: Strony - kandydaci do Koalicji Sztabu   Wysłany: Pon Gru 31, 2007 3:49 pm   Temat: Koalicja - zgloszenia (dla webmasterow)
a wstawi sie ktos za mnie? Pliska :wink:
  Temat: Koalicja - zgloszenia (dla webmasterow)
mateuush

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 18812

PostForum: Strony - kandydaci do Koalicji Sztabu   Wysłany: Czw Gru 27, 2007 3:57 pm   Temat: Koalicja - zgloszenia (dla webmasterow)
Witam,

Witam wszystkich (to po pierwsze), a teraz to po co tu przyszedlem: chcialbym stworzyc stronke poswieconom Kozakom (tylko i wylacznie), gram w nich od jakis 4-5 lat i mam w nich spore doswiadczenie. Strona przydalaby sie, poniewaz uwazam ze taka super gra (wiecznie mloda) ma za maly rozglos, wiem ze jedna moja stronka nic nie zdziala ale zawsze to cos! Moze akurat jakis gracz gdy wejdzie na moja stronke a ta mu sie spodoba postanowi sam taka zrobic? :?: I prosze o pomoc w budowie stronki, poniewaz nie jestem w tym taki dobry, ale mysle ze takie wspolne dzielo bedzie wygadac lepiej i bedzie dawalo wieksza satysfakcje.Takze prosze o pomoc :roll:

Pozdrawiam!

Mateuush

P.S. Kontakt ze mna:

GG: 1708639
mail: m_plawecki@o2.pl

Aha jakby ktos chcial sie przylaczyc to zapraszam(napisz) :mrgreen:
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16