gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Problem z grą Kozacy - Powrót na wojnę
mariankozlowski

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 15232

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 11:58 am   Temat: Problem z grą Kozacy - Powrót na wojnę
W zasadzie rzadko grywam w cokolwiek (kiedyś było inaczej :razz: ) i mam swoje wybrane tytuły (np. Kozacy, Heroes of M&M, FIFA, Mafia i może jeszcze coś), dlatego American Conquest raczej nie wybiorę, ale dzięki za radę :wink:

Tym bardziej, że właśnie kupiłem na Allegro (9,99 zł + 5 zł przesyłka) Kozaków - Sztukę wojny. Wobec tego chciałbym Cię zapytać czy do włączenia tej gry będę potrzebował podstawowej wersji (żebym znowu nie miał niespodzianki :wink: )
Z góry dzięki za odpowiedź.
  Temat: Problem z grą Kozacy - Powrót na wojnę
mariankozlowski

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 15232

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 12:37 pm   Temat: Problem z grą Kozacy - Powrót na wojnę
Aha no to teraz rozumiem, znacznie mnie olśniłeś... Szkoda kurczę, pospieszyłem się z kupnem tej gry, chociaż w sumie 10 zł + przesyłka to prawie darmo :wink:
  Temat: Problem z grą Kozacy - Powrót na wojnę
mariankozlowski

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 15232

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Sie 24, 2009 10:12 am   Temat: Problem z grą Kozacy - Powrót na wojnę
nie do końca, bo na opakowaniu gry można przeczytać "Brać udział w bezpodstawnej wojnie to niezbyt miłe uczucie. Grać w pakiet Kozacy - Powrót na Wojnę bez konieczności posiadania podstawowej wersji gry - to zupełnie co innego."

Może jakieś inne teorie?
  Temat: Problem z grą Kozacy - Powrót na wojnę
mariankozlowski

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 15232

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Sie 10, 2009 4:44 pm   Temat: Problem z grą Kozacy - Powrót na wojnę
Witam, na tym forum jestem nowy i praktycznie jedynym powodem, dla którego się zarejestrowałem jest problem z grą Kozacy - Powrót na wojnę, liczę jednak na fachowe wskazówki :wink:

Mój kłopot polega na braku kampanii w grze. Kiedy wchodzę do menu kampanii, do wyboru mam tylko jedną z nich - samouczek. Jest w nim dostępnych pięć misji (ostatnia to "Przygotowanie do wyruszenia"). W pierwszej chwili myślałem, że po przejściu tej misji odblokuje się następna, ale tak się nie stało. Wciąż mam do wyboru tylko tę jedną kampanię oraz jej pięć pierwszych misji.

Czy ktoś z Was spotkał się już z takim problemem? Jeżeli tak to prosiłbym o jakieś rady. Gra jest oczywiście w 100% oryginalna i legalna.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16