gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: sea dogs- problem
margal

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 9583

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Cze 12, 2009 3:16 pm   Temat: sea dogs- problem
Została mi praktycznie ostatnia misja Anglików- przejęcie wyspy Isla Bellena (czy jakoś tak) Posiadam statek "szybki okręt liniowy" klasy drugiej- zamieniłem działa na 24-funtowe. W przejęciu poprzednich wysp pomogły mi bugi- miejsca w których działa z wysp do mnie nie strzelają ^^ Niestety ta wyspa nie posiada takich bugów (nie jestem na 100% pewien, ale chyba wszystkie miejsca posprawdzałem :/) Może wy znacie jakieś ? Nie mam już niestety swoich kompanów, wszyscy na dno poszli podczas odbijania wyspy, zresztą i tak nie byli za bardzo przydatni a koszt na ich utrzymanie był duży... Powiedzcie mi jakimi statkami wtedy pływaliście i jak udało się wam odbić tą dobrze pilnowaną wyspe ? Stan mojego kadłuba to 5300/8000, było by więcej ale za mało czasu na reperowanie (10 dni...) Nie mam pomysłów jak to przejsć, na dodatek mam jeszcze towarzystwo 2 hiszpańkich statków które utrudniają w jakiś sposób... Wszystko było by super gdybym posiadał złoto, niestety jestem spłukany... kupiłem 700 bomb, zamieniłem działa, kupiłem załoge, nie starczyło kasy na naprawe jakże ważnego kadłuba ;/ Zresztą to jest mankamentem tej gry, nie ma dobrych sposobów na znaczne wzbogacenie się... Pomóżcie proszę...

PS:Mam jeszcze pytanko- Peter Ordo pływał ze mną, miał bodajrze Bryga więc dostał dno przy pierwszej lepszej okazji od jakiegoś malutkiego pirackiego statka :( Kiedy rozmawiałem z tym admirałem na Highrock to powiedział że właśnie Peter Ordo przystał do hiszpanów i dwoma statkami topi francuzów i anglików... Jak to możliwe skoro on nie żyje ? Jeśli jakimś cudem żyje to gdzie spotkam jego statki ?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16