gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znaleziono 1 wynik
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Knights & Merchants....
maori

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 14048

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Cze 15, 2005 1:08 am   Temat: Knights & Merchants....
Ale długo nikt nie pisał. Krótko: jestem starym weteranem K&M, przymajmniej raz na pół roku gram, przechodzę całą i zapominam na następne pół roku. Pierwsza część jest bardziej dopracowana - nie ma żadnych błędów i gra mimo upływu lat jest zawsze przyjemna. Raz przeszedłem część drugą mimo wielu błędów popełnionych przez producenta: złe napisy towarzyszące niektórym komendom, w misji 4(?) po wielu próbach zniszczylem wreszcie odpowiednie budynki (niestety już nie pamiętam jakie) by spełnic warunek wypełnienia misji. Miałem także kłopoty z misją 8(?), w której często gra się zawieszała. Ale koniec końców udalo mi się ją ukończyć. Wyraźnie widać, że część druga zrobiona byla niestarannie (brak filmików!!!!). Ale gra jest super...nie mam nastu lat tylko dużo, dużo więcej i wiem co mówię.
Czy można zagrać gdzieś w sieci?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16