gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 131
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gra w internecie...
lysyjack

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21787

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 12:32 pm   Temat: Gra w internecie...
No no zaczyna mi sie podobać jestem na uniwersum 25 i pomału sie rozwijam.tylko musze sie jeszcze dowiedzieć w jaki sposób dowiem sie że np.jestem atakowany albo jak mogę zapuścić sondę ?
  Temat: WYBORY 2005
lysyjack

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 10690

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 6:43 am   Temat: WYBORY 2005
W tym układzie wyniki są nie najwazniejsze,najwaziejsza jest frekwencja wyborów a ta jest tragiczna, ludzie po prostu juz przestali ufac komukolwiek a napewno politykom.Maja politycy czego chcieli.A ludzie znając życie dalej nie będą mieli nic.Bo wszystko sie sypie na około i ludzie są znieczuleni tak jak wszystko w nszym kraju :służba zdrowia ,oświata,rynek pracy no i ta szara żeczywistość ludzi dobija ,ta pogoń za głupim chlebem którego w większości domu brak ,to jest tragedia i wcale mnie nie zdziwiła taka niska frekwencja
  Temat: Siatkarki w finale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lysyjack

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4185

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 6:33 am   Temat: Siatkarki w finale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Racja Simon Kubicy gratulujemy no i naszym ZŁOTKOM bo wygrały dziewczyny i mamy ZŁOTO.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje ,jescze raz gratulacje
  Temat: Gra w internecie...
lysyjack

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21787

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 6:27 am   Temat: Gra w internecie...
Właśnie generale zachowałem sie jak przedszkolak a głownie chodziło mi o animacje.A co do programiku do bitew to sobie śćiągne.dzięki wam obu.
pozdrawiam
lysyjack
  Temat: Serwer Gier - Czy jest nam potrzebny?
lysyjack

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9450

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 2:57 pm   Temat: Serwer Gier - Czy jest nam potrzebny?
To może zrobić ankietę jaką grę wrzucić na serwerek i po sprawie ,jak w demokracji większością głosów ustalimy co to ma być za gierka i już.Tylko by to miało sens powinnien być ustalony minimalny limit osób głosujących żeby to miało ręce i nogi.I myślę że takie rozwiązanie załatwiło by sprawę .Achetni do granaia napewno sie znajdą.
pozdrowienia
lysyjack
  Temat: Rysunki Fantasy
lysyjack

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 9449

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 2:50 pm   Temat: Rysunki Fantasy
No cóż Michał oglądałem twoje dzieła ,fantastyke lubie ale twoje rysunki bez obrazy(ja wogule nie potrafie rysować) nie bardzo mnie urzekły ale ćwicz może kiedys zabłyśniesz malarsko.
pozdrawiam
lysyjack
  Temat: Gra w internecie...
lysyjack

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21787

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 2:43 pm   Temat: Gra w internecie...
Witam ponownie chłopaki powiedzcie mi ha udało mi sie wkońcu zarejstrować w ogame,powiedzcie mi (nie dziwić!!!)czy jest opcja oglądania tego wszystkiego co sie tam stworzyło?no bo np. jak chciałem zobaczy ć galaktyke to na razie nie mogę zewzględu na małe braki deuteru.No i jestem ciekawy czy można oglądać swoje jednostki teren no wogule .Poinformujcie kolegę.
pozdrawiam
lysyjack
  Temat: Black&White 2
lysyjack

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5151

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sob Wrz 24, 2005 7:54 pm   Temat: Black&White 2
Jak dla mnie ani jedynka ani dwójka mnie nie rusza,system sterowania przede wszystkim nie ciekawy,no i ten "dobry" i ten"zły" hm nie bardzo do mnie przemawia ta gra.
  Temat: Siatkarki w finale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lysyjack

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4185

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Wrz 24, 2005 7:45 pm   Temat: Siatkarki w finale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nareszcie nasze Złotka opanowały koleżanki za Buga i po wielkich bulach są w filałach.Nic dodatć nic ująć ,walka była bardzo wyrównana ale nasze dziewczyny wyszły z opresji dopiero w tajbreku.Gratulacje.Tak mało mamy powodów do dumy z naszych sportowców.
  Temat: Port Royal 1 lub 2 ????????? która ciekawsza?
lysyjack

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10154

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Wrz 24, 2005 8:57 am   Temat: Port Royal 1 lub 2 ????????? która ciekawsza?
Może mała sonda lub raczej wypowiedzi który z portów(Port Royal 1 lub 2) jest lepszy i dlaczego? Może jakieś pomoce,porady?zapraszam

[ Dodano: Sob Paź 01, 2005 11:52 am ]
no i cóż nie znalazł sie żaden chętny do polemiki o tej grze ,ha ha i wcale sie nie dziwie zmęczyłem parę scenariuszy ,nie nie wszystkie nie mogłem znieśc śmiesznych zadań i monotoni.Więc sie teraz wcale nie dziwie że nie było chetnych.Gra smętna pod każdym względem. trzeba będzie skasować ten wątek w najbliższej przyszłości.Nie popisali sie chłopaki grą.

[ Dodano: Sob Paź 01, 2005 11:53 am ]
no i cóż nie znalazł sie żaden chętny do polemiki o tej grze ,ha ha i wcale sie nie dziwie zmęczyłem parę scenariuszy ,nie nie wszystkie nie mogłem znieśc śmiesznych zadań i monotoni.Więc sie teraz wcale nie dziwie że nie było chetnych.Gra smętna pod każdym względem. trzeba będzie skasować ten wątek w najbliższej przyszłości.Nie popisali sie chłopaki grą.
  Temat: Twierdza 2 i demo
lysyjack

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8570

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 4:30 pm   Temat: Twierdza 2 i demo
Haya ,ja też przychylam sie do dobrej oceny Twierdzy,gra ciekawa.Mam też Twierdzę 2 jak by co i kto pytał.A tak pozatym mam pytanko czy już ktoś grał w 1 i 2 bo czasami jakosik (kruca fuks jak mawiał janko z gór) srasznie mi zwalnia gra a niby nie jest taka wymagająca.Jak kts zna odp proszę o odp.
pozdrawiam
lysyjack
  Temat: Squad assault
lysyjack

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 11409

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 8:50 pm   Temat: Squad assault
Flaber jak tu zajżysz to podaj namiary na to demko ale nie z tej stronki co podałeś bo próbowałem i musiał bym je śćiągać 2 lata świetlne.Jak masz inne namiary to podaj .Spróbuje tego ciasteczka
  Temat: Download
lysyjack

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7039

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 4:29 pm   Temat: Download
Hay irzu_14 skoro zajmujesz sie downloadem to może zamiast stronek pakój
nowości-dema,dema,pełne gry też mogą być 8) ,albo same dema z małym opisem.Mysle że było by to praktyczne
  Temat: W co obecnie gracie?
lysyjack

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65098

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 3:50 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Teraz zarzuciłem sobie Port Royal 2 ale hm jakiś taki nijaki,niewiem czy mnie jeszcze przekona wchłonął bym trójkę Commandosa ale nie mam dobrago kompa pod ta grę .
Wogóle wymagania niektórych gier zwalają z nóg.Chociaż mój dziadek niektóre gry z tych wymagających pociągnął aż sam sie ździwiłem.Ale trzeba poprostu wymienić sprzęcik.A propos Desperados-a niezła gra miałem przyjemność pykać w nią ale trochę za szybko ją przeszedłem.Baldur`s Gate wkurza mnie interfejs a dokładnie zbyt duże to okno chociaż sama gra spoko,kupiłem drugą część i zamierzam pograć sobie chociaż grafika nie zachwyca ale źle nie jest .Natomiast polecał bym (grałem tylko w demo) grę Scarled wydaje sie być niezła.
  Temat: Co bys zrobił/a z milionem Dolarów ?
lysyjack

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8249

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 3:27 pm   Temat: Co bys zrobił/a z milionem Dolarów ?
J jak bym miał ten milion dolarów ,hm to bym go już nie miał hi hi.A tak naprawdę pewnie zainwestował bym część w inwestycje ,no i małe szaleństwo na jakiśik he he wysepce pod parasolikiem z drinkiem w łapkach no i masażyk przez pięknistą czekoladkę...............ach ,ciutkę sie rozmażyłem .AH-JO jak mówił mój przyjaciel krecik .No nie wiem czy powinny istnieć takie tematy człowiek zaraz łapie sie za serce i portfel .
 
Strona 7 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16