gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 131
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Co sądzisz o obniżce ceny czasopisma CD Action?
lysyjack

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7927

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 2:11 pm   Temat: Co sądzisz o obniżce ceny czasopisma CD Action?
Jak dla mnie mimo wszystko wolę wiedzę i nie tylko pochłaniać z kartki ,obojętnie
czy to prasa czy książka.Dlatego mimo wszystko kupuję prasą komputerową no i oczywiście CDAction.I niech zostanie tańsze (niech stracę hi hi hi)
Pozdrawiam wszystkich
lysyjack
  Temat: A może by tak kącik o strzelankach !?! No i nie tylko !
lysyjack

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5867

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 10:08 pm   Temat: A może by tak kącik o strzelankach !?! No i nie tylko !
Oczywiście masz racje nie jest to typowa strzelanka ale musisz przyznać że gra ma coś w sobie .A co byś powiedział o
Area 51 gra akcji z perspektywy pierwszej osoby, której fabuła rozgrywa się najpilniej strzeżonym, tajnym obiekcie wojskowym Stanów Zjednoczonych. Armia USA odebrała właśnie sygnał alarmowy z Area 51, gdzie wybuchła epidemia groźnego wirusa. Miejsce, w którym odbywały się skrywane przed światem badania zostało zamknięte przez automatyczną procedurę kwarantanny. Cały personel wojskowy i naukowy został uwięziony w środku. Oddział sił specjalnych dowodzony przez Ethana Cole’a z wydziału ds. substancji niebezpiecznych (HAZMAT - Hazardous Materials) zostaje wysłany w celu zbadania niebezpiecznej sytuacji. Wcielając się w rolę Ethana, będdziesz musiał przedrzeć się przez pięć ogromnych poziomów w odizolowanym od świata obiekcie Area 51. Na miejscu poznajsz zabójcze, mutujące efekty uboczne wywoływane przez wirus, który opanował umysły zarażonych osób.Odkryjesz również starożytną kolonię obcych skrywaną we wnętrzach Area 51. Korzystając z wielu dostępnych w grze broni (zaprojektowanych zarówno przez ludzi, jak i obcych. No cóż raz zagrać no i tyle grafika na pięć i nic pozatym .Maprawdę tylko zagorzali fani UFO mogą spróbować zjeść to ciastko parę razy ,ja nie potrafiłem.
  Temat: A może by tak kącik o strzelankach !?! No i nie tylko !
lysyjack

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5867

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 9:42 pm   Temat: A może by tak kącik o strzelankach !?! No i nie tylko !
Deus Ex: Invisible War. Jedna z najsłynniejszych gier wszechczasów(To jest moje zdanie)! Deus Ex - kultowa gra role-playing, stworzona przez Warrena Spectora i studio ION Storm doczekała się kontynuacji, która znów wciągnie graczy w wir politycznej intrygi. Upłynęło 20 lat od czasu, od wypadków opisanych w pierwszej części Deus Ex i w połowie XXI wieku, na Ziemi toczy się zacięta walka o podstawowe potrzeby do przetrwania - jedzenie, wodę, przywrócenie porządku i oczyszczenie świata ze skutków biologicznej i nano-technologicznej katastrofy. Ten stan przyczynia się do powstania wielu frakcji religijnych i politycznych, które chcą na swój sposób ukształtować nowe prawa.Jednym z mieszkańców ziemi jest Alex D. Wciel się w tą tajemniczą postać i odkryj sekrety najpotężniejszych ludzi na Ziemi i znajdź rozwiązanie zagadki własnej tożsamości. Spraw, aby ludzkość podniosła się z popiołów. Super gra chociaż ta część zrobina jest bardzo liniowo w przeciwieństwie do pierwszej część-szkoda bo graficznie musi sie podobać.
  Temat: Gothic
lysyjack

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9770

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 9:05 pm   Temat: Gothic
Tak czy inaczej gra jest spoko chociaż grać na "pół gwizdka" chodzi mi o detale no nie wiem raczej musze mieć z reguły wszystko na maxa.A jak część opcji powyłączać nie bardzo, musi być full servic.Nie mówie tu tylko o Goticku ale o wszystkich grach.Musi być grafa,muza o i wtedy jest nastrój i człowiek sie wchłania w grę na maxa. Super pełny odlot
  Temat: Czego teraz słuchasz?
lysyjack

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 29058

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 8:57 pm   Temat: Czego teraz słuchasz?
A ja tam wole diskopolo.... hi hi hi .......ŻATOWAŁEM. Metal stary dobry metal acdc,iron maiden,ozzy ozborna,slayer,coopera,sabatthów,starą metalice, i inne.Oprócz tego satry polski rock :Odział zamkniety,perfect,dezerter,klaus mitfoch,mannam,i wiele wiele tego typu kapelek
  Temat: Call of Duty [i Multi]
lysyjack

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5619

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 8:19 pm   Temat: Call of Duty [i Multi]
Oby panowie szła jakość z nie wygórowanymi wymaganiami,no i przy większej technice zniknięcie w grach pojęcia liniowość,jak również zwiększone al przeciwników.
Mówie tu oczywiście o grach gdzie mozna uniknąć liniowości.
  Temat: A może by tak kącik o strzelankach !?! No i nie tylko !
lysyjack

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5867

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 8:13 pm   Temat: A może by tak kącik o strzelankach !?! No i nie tylko !
Jeżeli o mnie chodzi nie lubie łączyć wielu klimatów naraz .Bardzo sie zawiodłem na wolfiku a wiesz dla czego ,ponieważ grafa niezła ruiny ,druga wojna światowa a tu sru.... i wyskakuje monstrum jakieś ,mutanty i inne dziwadła .Nie no albo jest horror albo wojna ,może być fantasty,ale nie groch z kapustą.Cóż ale to tylko moja opinia.Bardzo szanuje (właściwie mam sentyment) Deus ex-nie liniowa, muza super alokacje zróznicowane i ciekawe.Project Igi jedynka i dwójka ,splinterek,Thief-1,2 Max Payne 1,2 no jest tego trochę.

[ Dodano: Wto Wrz 20, 2005 10:36 pm ]
Thief III: Deadly Shadows. Nazywasz się Garrett, jesteś mistrzem złodziejstwa. Rzadko widziany i nigdy nie pochwycony, stałeś się legendą swojego fachu. Przemkniesz się obok każdego strażnika, złamiesz każdy zamek i przedostaniesz się do każdej, choćby najpilniej strzeżonej rezydencji. Twoim obszarem działania jest mroczne Miasto, w którym przemoc i korupcja są codziennością, a możni tego świata wyzyskują biednych i siebie nawzajem. W tym świecie magia i przemysł istnieją obok siebie. Wkrocz w mroczne zakamarki gry Thief: Deadly Shadows
Spokojny żywot mistrza w złodziejskim fachu już wkrótce odejdzie w zapomnienie. Wedle antycznej przepowiedni, zbliża się wiek ciemności, a Garrett nie ma innego wyjścia, jak tylko związać się z enigmatyczną organizacją the Keepers. Zdrada, przemoc i konieczność ratowania Miasta przed zagładą - czy to nie za dużo, jak na jednego złodzieja, choćby i najlepszego? Oczywiście, że nie - stań do walki i pokaż, że w tym fachu nie masz sobie równych. Kolejna odsłona kultowej.Polecam
  Temat: Najlepszy System Operacyjny "Windows"
lysyjack

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 7946

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 8:02 pm   Temat: Najlepszy System Operacyjny "Windows"
Najlepszym systemem operacyjnym jest??????ALE w czym ?????gry i internet uważam że winda 2000,dla słabych kompów(a takich jest jeszcze masa) dobrym rozwiązaniem jest 98 lub milenium .A dla reszty wiernych XP.To jest ciężki temat bo każdy robi na kompie wiele różnych rzeczy ,a druga sprawa to taka że dwóch polaków a majątrzy zdania.
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
lysyjack

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23296

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 7:52 pm   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
No mój browarek to zdecydowanie TATRA MOCNE ewentualnie tatra pils,w desperacji raczę się Dębowym mocne.I od święta Hubertusa którego niestety jest problem zdobyć.
  Temat: Kto bedzie prezydentem?
lysyjack

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 10416

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 7:48 pm   Temat: Kto bedzie prezydentem?
CHYBA zgłosuje na Tuska chociaż prezydencik w naszym kraju no nie zawiele może .Ale Tusk jest jednym z nielicznych którzy wiedzą czego chcą .Może nie do końca ale jednak w przeciwieństwie do innych kandydatów(ups odbiło mi sie zbożem a może żytem,nie chyba była kaczka na kolacje,albo serducho już nie te).Zdecydowanie na Tuska

[ Dodano: Pon Wrz 19, 2005 8:53 pm ]
Zagłosuje na Tuska chociaż prezydencik w naszym kraju no nie zawiele może .Ale Tusk jest jednym z nielicznych którzy wiedzą czego chcą .Może nie do końca ale jednak w przeciwieństwie do innych kandydatów(ups odbiło mi sie zbożem a może żytem,nie chyba była kaczka na kolacje,albo serducho już nie te).Zdecydowanie na Tuska
  Temat: Co sądzisz o obniżce ceny czasopisma CD Action?
lysyjack

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7927

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 7:40 pm   Temat: Co sądzisz o obniżce ceny czasopisma CD Action?
Obniżka jest dobra,ale ja również uważam że coś sie kroi,chociaż na choryzoncie konkurencji posucha .CD trzyma sie zdrowo ze względu na treśc i płytki.Jest dużo materiału i sporo dowcipnych recenzji i nie tylko i tak powinno być ponieważ suche fakty możemy pooglądać tv lub poczytać w prasie typu(polityka,klaudia (hihi),wyborcza(nie mylić z wyborową) itd. i tp.Niech sie CD trzyma póki co chociaż ostatnio nie mogę trafić na grę w moim guście (nie mogę być egoistą) ale za to poczytam sobie recenzje i ciekawostki.Jedyna wada że jest dość sporawo reklam ale i to da sie przełknąć.
  Temat: A może by tak kącik o strzelankach !?! No i nie tylko !
lysyjack

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5867

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 7:26 pm   Temat: A może by tak kącik o strzelankach !?! No i nie tylko !
Mam propozycje może byśmy stworzyli mały przytulny kącik o strzelankach.Może nie w stylu (zamkni oczy i strzelaj,bo wszędzie są niemiluchy) ale o strzelankach z odrobiną myślenia lub też jakimś smaczkiem tym czymś co przyciaga,nie byle sieczką w rodzaju Serius Sam .hm???????
  Temat: Gra w internecie...
lysyjack

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 21748

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 7:12 pm   Temat: Gra w internecie...
Spróbuje Mande bo wszyscy tak czarujecie tą grą że nie moge nie spróbować a nóż widelec (łyżkę schowałem) mi sie spodoba i będę żałował że tak późno sie załapałem
  Temat: Gothic
lysyjack

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9770

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 7:01 pm   Temat: Gothic
Jasne że ona ma coś w sobie,to nie ulega wątpliwości chociaż znam wielu ludzi którzy mieli problemy z grafiką (chodzi o słabsze komputery) .Jest dobrze.
  Temat: Call of Duty [i Multi]
lysyjack

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5619

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 6:56 pm   Temat: Call of Duty [i Multi]
I tu Mande pies jest pogrzebany(biedaczysko żywcem) oj mało ludków ma wypasionione kompy a producenci prześcigają sie zamiast w grach to( o zgrozo) w wymaganiach ,śmieszne przecież jest mnóstwo gier o super grafice a nie zbyt dużych wymaganiach.Będzie człowiek musiał chyba kiedyś kubić kombajna ale takiego na pole i do gier hi h i hi hi.
 
Strona 8 z 9
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16